Příspěvky uživatele - 125.75

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 11.7.2015 Obsahuje fotku
Skúšal som tiež zakoreniť zelené odrezky. Aj tieto sa v RW pekne zakoreňujú.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 11.7.2015 Obsahuje fotku
Zabudol som pridať ešte jednoočkové odrezky, ktoré sa v RW tiež pekne zakoreňujú.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 25.6.2015
RW je materiál, ktorý sa bežne používa pri velkoplošnom pestovaní zeleniny formou hydropónie. Je rozdiel medzi kamenou vlnou používanou v poľnohospodárstve a vlnou používanou v stavebníctve. Vlna používaná v poľnohospodárstve je čadičová vata... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 24.6.2015 Obsahuje fotku
obrazok
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 24.6.2015 Obsahuje fotku
obrázok
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 24.6.2015 Obsahuje fotku
Sadenice po 2 a pol týždňoch vysadenia do substrátu.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 23.6.2015
Na Vašu reakciu odpovedal celkom fundovane pán Stano, za čo mu ďakujem. Mladé sadenice samozrejme vysádzam aj s RW. Nakoľko sa jedná o prírodný materiál, nevadí to. Skúšal som samozrejme aj oddeliť RW od koreňou, viac menej zo zvedavosti a zistil... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 23.6.2015
Odpovedám vám na vašu pripomienku. Na budúci rok si pripravte dva odrezky. Pri jednom použite polystyrenovú tácku a pri druhom RW, položte ich v miestnosti na parapetnú dosku a o mesiac sa choďte pozriet a uvidíte výsledok.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 22.6.2015 Obsahuje fotku
Prikladám ešte jeden obrázok.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 22.6.2015 Obsahuje fotku
           Peničkova metóda zakoreňovania viniča. Volám sa Milan Penička a pred pár rokmi som si vysadil prvé sadenice viniča v Babinej pri Zvolene (420 m.n.m). Keďže sa nachádzam v oblasti nie... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika