Příspěvky uživatele - 240.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napadené jehličnany- co to je a co s tím?, 12.7.2015
Milá Marie, to se neptáte hloupě, prostě chcete něco vědět. Však já sem taky chodím někdy s dotazy, že se divím, kder se to ve mně bere :-) a tak vám držím palce, ať to nějak ostříháte a ona si příroda poradí. Já to tak dělám taky. Líba45
Napadené jehličnany - co to je a co s tím?, 12.7.2015
Na naší borovici je téměř každoročně tzv. sypavka borová a projevuje se tak, že hnědne jehličí a po lehkém oklepu opadávají jehlice - je to jen od kmenu. Konce větví jsou v pohodě.  Nijak to borovici nehyzdí. Horší ale je, že na živém... celý příspěvek >
Spirála na rajčata a okurky, 9.7.2015
Přesně tak... konec spirály upevním tak, že slabý drátek omotám důkladně kolem konce a ve střeše skleníku mám háčky, na které konce drátků navážu.. Tam kde mi nestačily spirály, mám jich jen 15, tak dám klacek asi 1 a půl metru a od konce klacku do... celý příspěvek >
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 18.6.2015
Tak to jste šťastný člověk. Nám ji v roce 2010 při říjnové sněhové kalamitě (naštěstí po očesání) urazilo vršek a od té doby to s ní šlo špatně. Nakonec se do ní dala monilia laxa a šla dolů. Teď máme čačanskou lepoticu a jsme zvědaví, jak to bude s... celý příspěvek >
Švestka a mšice, 18.6.2015
Samozřejmě,. že ty mrchy-mravenci si vynášejí mšice do konečků větví na nové výhonky, aby měli na co chodit. Tu jejich medovic milují, ale co my s tou švestkou. letos mi potadil jeden chytrý zahrádkář, ať si udělám na ně postřik z levandulového... celý příspěvek >
Orlíček, 12.6.2015
Mrkněte k sousedům na zahrádku, pokud mají orlíčjy, tak pak jistě rádi vám po odkvětu orlíčků nechají pár zaschlých tobolek plných semínek a ty si jen nasypte " někam", kam je chcete dát. A pak už se nemusíte starat... rostou si sami podle sebe a... celý příspěvek >
Ptačí mladě vypadlé z hnízda, 12.6.2015
I když na ptáčka sáhnete, tak se nic nestane. Ptáci nemají čich a tak mládě neopustí a krmí ho dál. Zkušenost z naší zahrady. Jen pozor na kočky. My jsme na samotě a kočky tu nemáme. Jen doma kocoura "domácího", co neví, jak vypadá venek...
Mšice na rybízu? Jak na ně?, 12.6.2015
Tak na rybízu je nemáme, ale zase se nám rybíz " ztrácíů. Narostly krásné hrozny bobulek a asi z nich nic nebude, protože buď opadaly a nebo je sezobaly ptáci... co s tím. Nebo je to nějaká choroba? Kdo má podobnou zkušenost a vyřešil problém,... celý příspěvek >
Půda ve skleníku, 30.1.2015
Mám stejný problém. Půdu ve skleníku každý rok vylepším zeminou z kompostéru, nebo koupím dva tři pytle zahradního substrátu, promíchám a zasadím rajčata atd. Za čas se opět začne tvořit tenká vrstva " zeleně". Opatrně ji seberu, zem nakypřím. Každý... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika