Příspěvky uživatele - 18.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 13.2.2014
Dobrý den. Musel jsem se pousmát kamo nad Vaší úvahou. Rajčata ve Španělsku jsou pěstovány v Almérii a proč by se měly nechat dozrávat někde v nějakém skladu je mi naprostou záhadou. V Almérii dozrají zcela bez problémů, je tam nejvíc slunečných dní... celý příspěvek >
Postriky, 11.2.2014
Dobry den, Nemate nekdo zkusenosti s prirodnimi postriky na stromy a rostliny pro nadchazejici sezonu? Napriklad postriky z bylin, ruznych rostlin a dalsich Nechemickych prisad. Dekuji za vase odpovedi
Krájená sadba brambor, 1.2.2014
Tak takhle neuvěřitelně jednoduché to je? To vážně žasnu. A kde prosím máte údaj, za kolik ti obchodníci tu sadbu sami nakoupili? A jakou mají další režii? Stanislaw
Krájená sadba brambor, 1.2.2014
Proč se divíte? Vždyť být úspěšný a bohatý je přeci tak neuvěřitelně snadné. Jen si dáte marži 340% a je to. Zkuste to třeba taky. Stanislaw
Krájená sadba brambor, 1.2.2014
Moc Vás zdravím pane doktore. Dělám to taky tak a je to přesně tak jak to píšete. Klidně používám svoje brambory jako sadbu několikrát za sebou a žádný problém. Akorát se snažím pohlídat plevele, mandelinku a plíseň, jinak nic víc. Stanislaw
Krájená sadba brambor, 1.2.2014
Udivuje mě, jak vždy bezpečně víte, jakou kdo má marži. Nicméně, klidně postavte obrovský supermarket za obrovské peníze a pak prodávajte za cenu, kterou má třeba nějaký prodejce z auta a jistě budete taky v penězích. Stanislaw
Pstruzi, 31.1.2014
Dobrý den, Nemáte někdo zkušenosti s chovem pstruhů v zahradním jezírku? také by mě zajímalo jaké podmínky pro život potřebují. (a další zajímavosti a návrhy) děkuji za odpovědi :)
Výběr postřikovače stromků, 30.1.2014
Pane Romane, přípravek přece rozděláváte v nádobě, do které nalijete odpovídající množství vody. O jakém přelití píšete? Nalévací otvor u aku postřikovače je dostatečně široký na nalévání rovnou z nějakého kýble. Navíc motůrek je umístěný přímo pod... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 29.1.2014
Tak za sebe napíšu, že dle mého určitě není Farm lepší než Solo. Ti jsou přeci jen profíci. Kdybych těch stromů měl o mnoho víc, tak určitě Solo. takhle mi stačí to co mám. Stanislaw
Výběr postřikovače stromků, 29.1.2014
Dobrý den. Když si zadáte do vyhledávače E-Farm, tak ten modrý bude on. Akorát mám starší model. Za sebe napíšu, že skutečně dělá přesně to, co od něj zahradník požaduje. Keramickou trysku mám herbicidní, ta pasovala zcela bez problémů, dle mého... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 29.1.2014
Pane Romane, musel jsem se jen pousmát. Každý, kdo se alespoň tváří jako profík, tak dá aku postřikovač přes noc nabít a během směny se mu určitě nic nevybije. Ten postřikovač je na to konstruovaný. A srovnávat mechanický a aku je dle mého amatérské.... celý příspěvek >
Čerpadlo, 27.1.2014
to právě nevím... nemáte typ na nějaké jiné čerpadlo elektřina by se sem po případě dala připojit.
Čerpadlo, 27.1.2014 Obsahuje fotku
Ahoj, Myslíte, že by toto čerpadlo mohlo čerpat trochu špinavou vodu z jezirka do filtrace... kdyby ne tak mi prosím napište tipy na čerpadla která se dají používat bez el. energie(na zahradě nemáme elektřinu)..mělo by to být asi na 10m3 (na... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 21.1.2014
Dobrý den. Mám akumulátorový postřikovač, který jsem si pořídil, když odešel motorový postřikovač. Je to výrobek někde na východě, ale je zcela bez problémů. Na jedno nabití udělá asi tak 8 nádob, která má obsah 16 litrů. O nějakém kolísání... celý příspěvek >
Kalendář prací, 8.1.2014
Je to docela možné, ale jak to čtu, tak internet asi nebude vše. Sám mám knížek o pěstování meruněk docela dost. A třeba stále hledám po antikvariátech.  Zrovna nedávno jsem si pořídil docela starou knihu Komora meruněk. Stanislaw
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika