Příspěvky uživatele - 1.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mospilan 20 SP - překročení doporučeného dávkování, 3.7.2015
Ne, nic takového, žádná alergická reakce (ani jinak na alergie netrpím) a pár jahod, rajčat a okurku jsem snědla, to prostě nešlo vyhodit: o( A nevíte, jaká má být OL u venkovních rajčat. Někde jsem četla 7 dní a jinde zase 3 dny u... celý příspěvek >
Mospilan 20 SP - překročení doporučeného dávkování, 3.7.2015
Děkuji za vyčerpávající odpověď. Do toxikologického střediska jsem hned volala, ale moc neporadili, přece jen jsou spíš od toho, aby radili těm, co se něčím otrávili. Paní říkala, že ta látka v Mospilanu není až tak zdraví škodlivá, ale asi to spíš... celý příspěvek >
Mospilan 20 SP - překročení doporučeného dávkování, 3.7.2015
Tak v téhle diskusi jsem se už bohužel ztratila: o(, chemie mi nikdy ve škole nešla. Dokáže mi někdo vysvětlit, co to pro mě znamená? Budeme to moc někdy ještě jíst nebo to mám radši všechno vyházet? Děkuji.
Mospilan 20 SP - překročení doporučeného dávkování, 2.7.2015
Tak jsem všechny zralé (i jenom s náznakem zrání) plody včera otrhala a vyhodila (pár jsem jich teda snědla, to nešlo odolat). Teď uvidím, asi budu čekat aspoň ty tři týdny než začneme znovu konzumovat. Dívala jsem se včera na krabičku toho... celý příspěvek >
Mospilan 20 SP - překročení doporučeného dávkování, 1.7.2015
Ano, všechno je to penězích, zdraví je až na dalším místě... O to víc mě štve, že si takto z blbosti otrávím vlastní úrodu
Mospilan 20 SP - překročení doporučeného dávkování, 1.7.2015
Stejně by mě zajímaly obsahy škodlivých látek v kupované zelenině a že jí doma sníme na kila...
Mospilan 20 SP - překročení doporučeného dávkování, 1.7.2015
Ty jahody by mě mrzely nejmíň, moc jich tam není, spíš zatím jenom kvetou. Ale ty rajčata, to je horší. Hold chybami se člověk učí a já těch chyb teda letos dělám nějak hodně
Mospilan 20 SP - překročení doporučeného dávkování, 1.7.2015
Dítěti to dávat nebudu. Asi otrhám, to co je už zralé a vyhodím a to co nově naroste nebo dozraje, tak snad už bude v pořádku. No nevím, musím to ještě promyslet
Mospilan 20 SP - překročení doporučeného dávkování, 1.7.2015
Děkuji za radu, moc jste mě uklidnil. Můžu se ještě zeptat, co přesně znamená ta ochranná lhůta? Jestli je to od postřiku do konzumace nebo do odtrhnutí plodu. A nevíte, jaká je OL u rajčat, okurek nepěstovaných ve skleníku? Děkuji.
Mospilan 20 SP - překročení doporučeného dávkování, 1.7.2015
Dobrý den, dokázal by mi někdo poradit, co dělat, když jsem asi překročila dávkování u Mospilanu? Stříkala jsem v neděli rajčata, papriky, okurky a jahody na balkoně proti molicím, ale nějak jsem si nevšimla, že je tam dávkování (já vím, jsem idiot).... celý příspěvek >
Rajčata - kroucení výhonů, 22.5.2015
Tak přesně toto se stalo letos i mně, cca týden po vysazení ven do květináčů. Ne u všech, ale u některých ano. Nakonec jsem odlomila postižené vrcholky, rostliny jsem nepřesadila. Dnes to vypadá, že se ztoho zpamatovaly a začínají růst. Takže u mě to... celý příspěvek >
Patří do samozavlažovacího truhlíku drenáž?, 13.5.2015
Asi záleží na samozavlažovacím systému v daném truhlíku. Já mám květináče Lechuza a tam drenáž být musí, je to i součást blení květináče.
Rajčata pro sezónu 2015, 4.5.2015
No tak to je ale hnusné, doufám, že se to těm zlodějům vrátí i s úrokem! Bezohlednost lidí opravdu nezná mezí!
Sladkaja děvočka?, 4.5.2015
No paráda! A to máte asi děvočku ve skleníku. Máte s ní stejně dobré zkušenosti i venku? A čím hnojíte, že tak krásně narostla?
Rajčata pro sezónu 2015, 10.4.2015
No taky se trochu bojím toho, co najdu na balkóně, až večer dorazím, ale snad to zvládnou. Přes poledne už párkrát venku byly. Jinak bych je mohla venčit jen o víkendu.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika