Příspěvky uživatele - 248.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muchovnik olšolisty lamaracki, 1.8.2015
Můžete mít buď muchovník olšolistý (alnifolia) nebo lamarckii...
Ćím dezinfikovat rybníček, 30.7.2015
V akváriu ano, funguje to jako prevence, s jezírkem jsem to nezkoušela.        Lída
Čím vyšesat labradorského retrívra, 29.7.2015
Ten kartáč se zahnutými drátky s kuličkami barvy na koncích je asi nejlepší. Zkuste vzít předtím fenku nahrubo hřebenem, ona zvířata v těch horkách všeobecně hodně línala. Zbytek vyčešete kartáčem, ale chce to pravidelně.   Lída
Ćím dezinfikovat rybníček, 29.7.2015
V akváriu se používá 5g/10 litrů vody.           Lída
Pomoc s identifikací rostliny, 27.7.2015
Plevel to není, normálně je v nabídkách zahr.center. Většinou se sází k jezírkům nebo do záhonů trvalek (třeba s rozrazily, šalvějemi a pod.).   Lída
Je nějaká divná, co s ní?, 26.7.2015
Určitě by chtěla příští rok zjara upravit řezem, aby měla pěknou korunku. Jinak takhle mladá musí nejdřív trochu vyrůst - plodit bude později, kdybyste jí jako malé nechali plody, růst by přestala. Holčičky také nejdřív musí... celý příspěvek >
Závadný kompost? - Žloutnutí a chřadnutí listů, 25.7.2015
Dýně mi nijak divná nepřipadá. Azalky potřebují přidat do zeminy hodně rašeliny nebo použít substrát pro vřesovištní rostliny, lépe jim vyhovuje polostín nebo aspoň přechodný stín přes dobu největšího úpalu (hlavně letos...)   Lída
Kdo pozná vodní rostlinu?, 23.7.2015
Ta žlutá je pryskyřník plamének.           Lída
Jak to jde v těch vedrech?, 22.7.2015
Jde to jen na západě z JZ na SV, takže VČ kraj bude také na suchu .           Lída
Jak to jde v těch vedrech?, 22.7.2015
Jé, Kuky, to se máte, že v té vaší polovině HK pršelo! U nás ve Farářství spadlo 15, možná 16 kapek deště. Ale v centru prý lilo a padaly i kroupy (ty bych tedy oželela)... Ve studních máme málo vody, zaléváme na etapy a mám obavy, co bude, jestli to... celý příspěvek >
Hořké brambory, 21.7.2015
Hm, to bude těmi antibiotiky. Já je brala na boreliózu loni, nejdřív se mi udělalo dvakrát po jídle blbě, b.ila jsem jak Alík, pak jsem je užívala tak, že jsem snědla púl porce - prášek - druhou polovinu porce - a to už mi prášky nevadily, vše bylo... celý příspěvek >
Srdcovka se nezatahuje, 21.7.2015
Také ji mám zatím zelenou, nevadí, ona zatáhne - o co déle je nyní zelená, o to víc pokvete příští rok - načerpá síly. Nechte ji být, dočkáte se.  Lída
Šarka u třešně?, 19.7.2015
Podle stránek VURV a některých dalších u nás ojediněle napadá třešně, višně a další příbuzné rostliny, snad i jabloně  :-(((                             Lída
Rajčata, 18.7.2015
Nic nepřesazujte, zkuste s nimi tak ob den trochu potřást, aby se opylila, nebo udělejte ve skleníku průvan.           Lída
Merunka Radka, 18.7.2015
Měla jsem v úmyslu si ji pořídit, ale v předposledním čísle zahrádkáře psali, že je cizosprašná  :-((( , předtím jsem to nikde nedokázala zjistit.  Sice sousedé nějaké meruňky mají, ale pozdnější, tak je otázka, zda by byla... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika