Příspěvky uživatele - 233.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakalena voda v bazenu, 2.7.2015
Jen bych ještě pro úplnost dodal, že takto jsem bojoval do loňského podzimu - pomalu obden dřel s vyzavačem na dlouhé štangli a stejně bylo na dně pořád trochu kalu. (Samozřejmě, že takovou denní údržbu jsem hnal do filtru). Pak jsem v podzimním... celý příspěvek >
Zakalena voda v bazenu, 2.7.2015
No, já vycházím z předpokladu a zkušenosti, že pokud nechám kal usadit, odsávám ze dna takovou jeho koncentraci, která mi z vodovodu ani náhodou neteče. Když tenhle koncentrovaný sajrajt proženu filtrací, nepobere ho a část mi vrátí pěkně zvířenou a... celý příspěvek >
Zakalena voda v bazenu, 1.7.2015
Jestlže máte v bazénu usazující se kal, chlórování na něj nemá vliv. Chlór zabrání růstu řas apod. (zelená voda, slizké stěny...) Kal je třeba odsát vysavačem - nejlépe přímo ven, do odpadu. Případně podpořit jeho vysrážení vločkovačem. (Podle... celý příspěvek >
Písková filtrace - šesticestný ventil protéká, 1.7.2015
Ano. Těsnící plocha je tvořená tvarovým pryžovým výliskem. Stačí jedno zrnko písku, které se do gumy zamáčkne. Když mi kvůli tomu uteklo pár set litrů vody, přidal jsem pro jistotu na výstup kulový ventil.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika