Příspěvky uživatele - 72.83

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Metasekvoj čínská - vyholování, 17.6.2021
Očekával jsem, že k tomuto tématu "Vyholování mladší Metasekvoje" mi někdo fundovaně odpoví. Zmíněná asfaltová stříška je velmi krátká a určitě není příčinou tohoto vyholování. Ale zpátky k tématu. Např. celorepublikově známá městská alej 16... celý příspěvek >
Živý plot z buku, 1.7.2016
Správně, nic nekombinovat. Jak se říká, v jednoduchosti (jednotnosti) je síla. Nebo snad máte ambice Vladimira Ivanoviče Mičurina?
Habrový plot - vzdálenost od plotu + řez, 1.7.2016
Takto natěsno vysadit rostliny k plotu, to je s prominutím pra.árna. Po tom "zahradníkovi" bych hodil vidle. Dřevěný plot evidentně není provizorní (dočasný), postavený jen kvůli potřebné době růstu plotu habrového. Nuže, chcete-li mít do... celý příspěvek >
Borovice osinatá (Pinus Aristata) - uhynutí po mnoha letech, 27.6.2016 Obsahuje fotku
Tak mi uhynula 170 cm vysoká (i široká) Borovice osinatá, kterou jsem před devíti lety coby cca metrový stromek zakoupil v okrasné školce a zasadil do vápencové skalky (s dostatkem zeminy). I když se uvádí její velká snášenlivost sucha, tak léto 2015... celý příspěvek >
Hlohyně šarlatová - rychlost růstu?, 9.10.2015
Já bych do plotu ze dvou různých druhů (Hlohyně / Dřišťál) nešel, neboť se mi to z estetického hlediska vůbec nelíbí. Ale to záleží na vkusu každého soudruha. Co se týká výšky obou nestříhaných keřů, tak Dřišťál těch dvou metrů spíše nedosáhne,... celý příspěvek >
Usychanie vzrastlej borovice, 12.8.2015
Stano, tá tvoja borovica už je v riti.
Hlohyně šarlatová - rychlost růstu?, 14.7.2015
Zatím tu nepadla jediná zmínka o jedné nepříjemné vlastnosti Hlohyně šarlatové, a to, že větve jsou doslova obsypány velmi tvrdými 1,5 cm dlouhými ostny, které propíchnou i měkčí podrážku, pokud šlápnete na otříhané větve. I v rukavicích je práce s... celý příspěvek >
Umírající tis, 1.7.2015
Se starším tisem mám také zkušenost, co se týká náhlého žloutnutí jehlic. V mém případě to byl následek jarního nastelení mírně vyšší vrstvy kompostu nad kořeny a následné vydatnější zálivky. Zřejmě se náhle změnilo PH půdy. Tu souvislost tam vidím,... celý příspěvek >
Zavíječ zimostrázový, 1.7.2015
Ach to je neznalost. Ale především lenost, neboť níže uvedená informace se dá velmi snadno najít na netu. Nuže: Zimostráz je neopadavá listnatá dřevina, patřící mezi rostliny krytosemenné. Á propos, jak vidím to nesmyslné skloňování... celý příspěvek >
Společník k rododendronům, 16.3.2015
Kupříkladu Pieris japonica, který je i v pěkné zelenobílé variantě (variegata). Snese i plné Slunce.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika