Příspěvky uživatele - 187.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Molice ve skleníku, 10.7.2015
Postříkejte Careo ultra-bezvadné
Postrek paradajky voči plesni, 29.6.2015
Dobrý den, rovněž mám dobré zkušennostis Acrobatem.Rajčata i okurky jsem stříkala poporvé v polovině června.Zalévám výhradně ráno či tak do 10.oo hodin, né večer a né na list.Mluvím však o skleníku. Jednou za 7 až 10 dnů přihnojuji Wuxalem calciem na... celý příspěvek >
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 27.6.2015 Obsahuje fotku
Pěstování okurek ve skleníku-ještě doplním předchozí příspěvek-mezi postřikem Substral Careo a Acrobatem Z je týdenní až 10denní pauza-né najednou.
Flekaté listy na okurkách a rajčatech, 27.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, pokusím se připojit k diskusi k plodnosti okurek-malé předpěstované sazeničky sázím do skleníku tak, ža pro jednu sazenici udělám větší dolík, do kterého dám zapařenou trávu, na ní trochu cereritu, pak trochu slámy, zasadím sazenici,... celý příspěvek >
Paprika Jumbo, 27.6.2015 Obsahuje fotku
Loňská paprika JUMBO v konzumní zralosti-šťavnatá, masitá.Měla jsem z nich radost. J.Šišková
Paprika Jumbo, 27.6.2015 Obsahuje fotku
Ještě jsem zapoměla-jsou sice většího vzrůstu, ale já jim vše vyštípu až po trojitou vidlici-tzn. oholím kmínek, nezalévám ke kmeni.Ke kmeni přihrnu zeminu a kolem sazenic jsou stružky, které hodně prolévám, a to vždy zásadně dopoledne-ne... celý příspěvek >
Paprika Jumbo, 27.6.2015 Obsahuje fotku
Ano-papriku Jumbo jsem zakoupila vloni v zahradnictví Dvořák a syn v Teplicích.Jednalo se o roubovanou papriku Jumbo Aurelio.Plody byly nádherné ccas kus 30 dg.Odebrala jsem si semínka s tím, že se pokusím i letos. Paprika výborně roste od samého... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika