Příspěvky uživatele - 123.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň "melodie" - čím přeroubovat?, 4.10.2012
Děkuji moc za rady, také jsem uvažovala o rubinole, jen nevím jestli by nevadilo to, že rodí na dlouhém dřevě (melodie na krátkém)  Na vlastní roubování se mi snad podaří sehnat odborníka, ale předběžně bych potřebovala vědět (mám strom 7 let... celý příspěvek >
Co právě sklízíte v r. 2012?, 1.10.2012
Pane Zdeňku, já mám také melodii, ale zdá se mi kyselá. Možná že až jablíčka dozrají ke konzumu tak trochu zesládnou? Moje melodie rodí teprv druhým rokem a vloni se mi jablka ve sklepě scvrkla. Jak je skladujete Vy? Děláte... celý příspěvek >
Jabloň "melodie" - čím přeroubovat?, 19.9.2012
Dobrý den, uvažuji o přeroubování části jabloně "melodie" (vyšší polokmen).Jsme 420m.nm. Chtěla bych mít alespoň na části stromu sladší a chutnější jablka, mohly by být i podzimní. (mám jen ten jeden strom). Doporučte mi prosím odrůdy vhodné i z... celý příspěvek >
Boule na kmeni, 16.9.2012
dobrý den, boule na kmeni se mi letos objevily u švestky - čačanská najbolia. Zřejmě tedy nejde o odrůdový znak. Poradí mi někdo, o jakou nemoc jde? Děkuji.
Omrzlý břečťan, 27.3.2012
dobrý den, po letošní kruté zimě mi zhnědly listy břečťanu, některé částečně, některé celé.Teď opadávají.Kmínek je uvnitř zelený.Břečťan byl vysoký zhruba 3m.Trochu jsem ho zastřiha cca na 2 metry.Nemáte zkušenost, zda znovu obroste po celé své... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika