Příspěvky uživatele - 89.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Marquette - cervena mustova odroda, 3.9.2015 Obsahuje fotku
Vysadil jsem coby zmiňovaný pěstitel z Východních Čech sazenice Marquette od Bred-ika v r.2012. Roste dobře, zdravě, má 2 - 3 hrozny 130 - 150 g na výhon. Do loňska se na listech začaly v průběhu léta objevovat šedé skvrny a dost hráškovatěla.... celý příspěvek >
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 22.6.2015
Možná dobrá myšlenka. Podle mých pouze 3-letých zkušeností je však nejdůležitější pro zakořenění řízků stálá teplota tuším kolem 24 C. To řešíte jak? S Rockwolem nemám bohužel žádné zkušenosti, tak by mě zajímalo, jak ho oddělíte od jemných... celý příspěvek >
Tvar vertiko, 12.5.2015
Děkuji hostu xxx.xxx.210.11 ze reakci, je jen škoda, že neuvedl žádný argument ani vysvětlení na kamarádův text, pouze tvrzení, že se mýlí! Škoda, že to nerozebral podrobněji ke každé pochybnosti. Škoda, že nepřidal nějaké foto svého vertika... celý příspěvek >
Odrůda Iljičevský raný, 8.9.2014 Obsahuje fotku
Raná modrá moštová odrůda i do okrajových oblastí. Máte zkušenosti? Děkuji.
Nemoc revy, 23.7.2014
vlastamann: " Ranni TSHA pozoruji letos lehce zkadeřené listy." Podle mého názoru je to reakce mladé rostlinky na postřik. Podobně mi reagoval letos vysazený Hasansky sladky ve starší již zapěstované řadě Glenory po postřiku Falkonem. Mladé... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika