Příspěvky uživatele - 110.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co mi žere blahokeř?, 30.6.2015 Obsahuje fotku
Tentokrát s obrázkem
Co mi žere blahokeř?, 30.6.2015
A zespodu
Co mi žere blahokeř?, 30.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím vás o radu nebo identifikaci škůdce. Na blahokeři se mi před měsícem objevily černé tečky na horní části stonku, měl svěšené listy, v nich vykousaná místečka, která se leskla do stříbřita. Odhadla jsem to na třásněnky, takže... celý příspěvek >
Název rostliny a pěstování?, 22.6.2015
Dobrý den, je to dracéna, konkrétně "Janet Craig Compacta". Nepřelévejte, ale nenechávejte úplně vyschnout. Rády jí hnědnou konečky listů následkem suchého vzduchu - rosit!
Co mi napadlo sukulent?, 21.6.2015
Zřejmě se shodneme na tom, že je to plíseň. Zkuste omezit zálivku, kytičce dost větrat nebo přemístit na suché místo, poškozené listy nebo celé výhonky odstranit a použít fungicid
Choroba listů u bylinek a chilli paprik, 21.6.2015
Lukáši, sice pozdě, ale i tak musím reagovat, protože letos mám stejný problém a protože pátrání na internetu mi zabralo více než dost času, možná to někomu pomůže. Moje zjištění: Vypadá to na třásněnku, 2-5mm velká létající tmavá potvora,... celý příspěvek >
Pomozte pojmenovat kytky, 20.5.2015
Myslela jsem tím, že výhonky mají na začátku a na konci stejnou šířku a když se vrcholky zaříznou, vytvarují se samy do té slzy. Stojí na okně, tak doufám, že málo slunce nemá. Opuncie mě napadla taky jako první, ale pak jsem si říkala, že s tím... celý příspěvek >
Pomozte pojmenovat kytky, 20.5.2015 Obsahuje fotku
Paní Olino, moc Vám děkuji, je to kroton! Moc mi to nejdřív nešlo dohromady, znám ten klasický do červena, ale strýček Google říká, že je to odrůda Sunny Star. Mám radost, už jí nemusíme říkat smeták!! Ještě mě napadá že mám další neznámou a... celý příspěvek >
Pomozte pojmenovat kytky, 20.5.2015 Obsahuje fotku
Starší listy jsou tmavší, občas se žlutým pruhem uprostřed nebo flíčky
Pomozte pojmenovat kytky, 20.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, dostala jsem od maminky květinku a ráda bych se o ní dozvěděla víc. Má voskové listy a daří se jí ve vlhku. Budu ráda za jakékoli nápady. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika