Příspěvky uživatele - 49.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Voda z 40m vrtané studny, 7.7.2016
tak po roce musím napsat, že mám vodu azuro jak má být a od května jsem zpotřeboval snad jen 8 trio tablet. Ovšem je to voda z loňska, PH je stále velmi nízké, ale vzhledem k tomu, že je voda jak má být nechci do ní nic přidávat.
Voda z 40m vrtané studny, 27.8.2015
dne jsem si všimnul, že voda co se vrací z filtrace do bazénu nějak málo teče, vypral jsem filtr a z něj vyšla voda jak mléko a potom kalná konečně je bazén "Azuro" Manometr ukazoval jen o 1 dílek víc než když jsem měnil písek za to sklo.
Voda z 40m vrtané studny, 20.8.2015
obyčejná soda z drogerie, na obalu bylo že je vhodná jako ph+ do bazénu, zítra koupím další tak mrknu přesně co tam píšou.
Voda z 40m vrtané studny, 20.8.2015
mám kapkový tester z Mountffildu, potom kapkový klasika, potom tablety red phenol, a ještě aquacheck digitální vše ukazuje +- stejně
Voda z 40m vrtané studny, 20.8.2015
ještě dodatek, teď když už je skoro po sezoně, se mně bazen úplně vyjasnil a žádný zákal tam není, asi k tomu přispělo zaprášení vody a vlastně celé zahrady, když za naším plotem sekali kombajmem obilí a u nás to vypadalo jako při písečné bouři,... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 11.8.2015
abych toto vlákno dovedl k nějakému konci -  stále mám hodně nízké Ph cca 6,2,  ale voda už snáší zachlorování, teď jsem dal 0,6l chlorňan sodný a voda stále OK, ten bilý zákal postupem času taky zmizel, i když pokud jde slunce... celý příspěvek >
Jak vyskoušet funkci pískové filtrace, 5.8.2015
po použití síranu hlinitého, došlo k "zahuštění bílo šedého zákalu" kterého se nemůžu zbavit, trochu si to sedlo na dno, ale vyluxováním se zákal opět rozvířil a bazen je sice modrý ale na dno skoro nedohlédnu.
Jak vyskoušet funkci pískové filtrace, 5.8.2015
tak na obtok manometr ukazuje cca. o 3 dílky méně což je asi dobře pokles z 0,9 na 0,6
Jak vyskoušet funkci pískové filtrace, 4.8.2015
právě na to mám podezření, zítra bude trochu času tak to zkusím přiucpat tím igelitem a ještě zkusím vyměnit ten manometr je mně divný, že za tu dobu co ho mám ukazuje stále stejně (při vypnutí filtrace klesá na nulu OK). zapojení je v pořádku.
Jak vyskoušet funkci pískové filtrace, 4.8.2015
Mám od loňska novou pískovou filtrace S166T u bazénu cca 30m2. Od začátku sezony mně manometr ukazuje 0,9 a ani po 2 měsících se uroveň tlaku na manometru ani o kousíček nepohla nahoru ani dolu.nyní po dlouhé době cca 1 měsíc,  jsem provedl... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 22.7.2015
zajímalo by mně jestli by v mém případě šel použít solinátor a slaná voda, jak by to reagovalo s tím, železem a manganem.
Voda z 40m vrtané studny, 19.7.2015
těch cca. 10 kg mám schovaný, ale v návodu psali, že se má toho skla dát o něco míň,ta filtrační nádoba je teď plná na 75%  dnes jsem se těšil že mně naprší trochu čerstvé vody a zatím ani kapka :(
Voda z 40m vrtané studny, 18.7.2015
Momentálně mám instalovánu pískovou filtraci PRO S166T z Mountfieldu a řek bych že výkonově na 28 m3 je to OK. Naplněno zeleným filtračním sklem cca 40 kg.
Voda z 40m vrtané studny, 18.7.2015
co se týká písku, mám už vyzkoušené ledacos i jsem loni kupoval novou filtraci, písek z Moutfieldu 0,8 - 1,2 s čistou vodou ok jinak celkem na nic, potom písek odněkud z bauhauzu 0,6 - 0,8 lepší ale taky nic moc. letos ty bobule z vaty jako... celý příspěvek >
Voda z 40m vrtané studny, 18.7.2015
je to tak, dal jsem do vody 1 litr "studna" protože jsem měl lehce nazelenalou vodu. kdyby nebyla zrovna hlavní sezona na koupání tak tu vodu vypustím, dám novou (ten muj vrt je schopný napustit těch 28 m3 během 24 hodin.) Přechloruju to a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika