Příspěvky uživatele - 168.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Avokádo, 7.3.2020
Avokádo je rostlina tropů a subtropů a v Čr vám přes zimu venku nepřežije. Jediná možnost je zimování ve vnitřních prostorách. To ovšem znamená pěstování v květináči, což je problém, neboť se jedná o strom a časem manipulací s ním nebude jednoduchá.... celý příspěvek >
Škůdci na libečku, 15.6.2015
Vygůglil jsem si tu příšeru a budu ji hledat. Teď vím, co asi hledám, protože ten tvar ožírání mi připadá docela podobný. No a libeček mám pochopitelně už pár let na stejném místě a tak si tam ty potvory už asi vyvedly kolik generací. Vojtěška ani... celý příspěvek >
Škůdci na libečku, 15.6.2015
Ano, někdy se slimáci (nebo něco podobně plazivého) vyskytnou, jsou to spíš takoví malí, ca pětimilimetroví, se světle a tmavě žíhanou ulitou, ale je jich moc málo na takové postižení, jen jednotlivé kusy za rok a ty dokážu klasicky odchytat...
Sekacky Mountfield nebo jine, lepsi?, 20.9.2014
Mountfield byl největší omyl, za který bych si nejraději nafackoval!!! Nová sekačka Honda za 14,5tis. byla hned po prvním 1,5hod sekání na reklamaci. Nefungoval pojezd, prasklé gufero v motoru. Dále mají frajeři tak šikovně udělané unašeče nožů, že... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika