Příspěvky uživatele - 243.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bofix, 21.5.2015
Děkuji moc za rady. Máme zaseto Travní osivo Green Park Fun z Mountfieldu. Nejde nám o nějaký super angličák - jsme na vesnici, takže jsme udělali takovou vesnickou užitkovou zahradu - takový ty sterilní zahrady, co vídám v satelitu, to se nás... celý příspěvek >
Bofix, 19.5.2015
Prosim o radu, jak je to s aplikaci Bofixu na nove zalozeny travnik? Zaseli jsme cca v pulce dubna. Ted uz to vypada, ze bychom tak za 14 dni mohli poprve posekat a vzhledem k tomu, ze vyrasilo i dost plevele, tak bychom to chteli v mistech... celý příspěvek >
Cibule ze semena, 17.3.2015 Obsahuje fotku
Koncem ledna nebo začátkem února jsem zasela cibuli GLOBO. Nemám zkušenosti, tak vůbec nevím jestli už ji mohu dát na záhon? Mě osobně se zdá už dost veliká, ale třeba se pletu. A co případné mrazíky - nevadí tomu? Aktuální foto rostlinek... celý příspěvek >
Vřesovec Erica - přežije zimu na zahradě v 600 m.n.m.?, 16.1.2015
Zdravím, prosím o radu, jak stříhat vřesovce Erica carnea? Načetla jsem, že se stříhají po odkvětu, ale nevím jak. Dělá se to stejně jako u vřesu, že se odstřihnout ty části rostlin, kde předtím byl květ?
Navod na pestovani rajcat, 15.1.2015
Precetla jsem spoustu clanku, diskuzi,... a casto se docitam rozdilne informace. Jako zacatecnik se v tom teda pekne placam. Proto prosim o podrobny navod, jak pripravit zahonek na pestovani rajcat - nyni je tam proste jen hlina, na ktere dlouho... celý příspěvek >
Komposter na zahradu cca 1500m2, 14.1.2015
Dekuji za rady. Tento kompost tedy asi rozhodim ve spodni casti zahrady na travnik, tam s tim snad moc skody nenadelam - je tam jedna ohromna tresen a u te uz by to snad nemelo delat problemy. A co s tim proutenym ohrazenim kompostu? Myslite,... celý příspěvek >
Komposter na zahradu cca 1500m2, 12.1.2015
No u nekoho na zahrade jsme videli komposter z zeleznicnich prazcu, tak jsme si rekli, ze z toho oleje to nebude o nic horsi. Mozek asi nefungoval...
Komposter na zahradu cca 1500m2, 9.1.2015
Pripojuji se s dotazem - u domu mame zahradu cca 1200m2. Veskerou ornici jsme nechali navest na hromadu, takze zadna trava jako odpad loni nebyla. Meli jsme pouze velkou hromadu listi ze vzrostlych stromu. Provizorne jsme na to vyrobili komposter z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika