Příspěvky uživatele - 193.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez hrušně Nashi, 14.6.2015
ten hadřík byl proti odření při přivázání před včerejší bouří, půjde hned pryč.A podpěru už jsme dnes (po odlomení větvě)rychle udělali. A ta souška je sousedova merunka po mrtvici :-( Taže jestli jsem to pochopila správě, řez bych provádět... celý příspěvek >
Blednoucí koi, 14.6.2015 Obsahuje fotku
máme také karásky a schubukiny, už tři roky, a jeden karásek nám před dvěma lety přešel ze zlaté barvy do bílé, bohužel letos po zimě jsme ho nenašli.Ale to asi nebylo tím zbarvením, jinak máme od lonska dva malé narozené karásky a jeden byl... celý příspěvek >
Řez hrušně Nashi, 14.6.2015 Obsahuje fotku
dobrý den, prosím moc o radu jak po odplození ostříhat tuto hrušen, někdy v únoru jsem jí trochu pokrátila větve, ale asito bylo špatně, okamžitě na jaře obrazila novýma, tenkýma a dlouhýma přírůstkama a některé jdo kolmo nahoru. V loni... celý příspěvek >
Podseknutí růže, 14.6.2015
ještě jednou děkuji za rady, ale růžička to chudák nezvládla, ale ujmula se ta odseklá část která byla původně na vyhazov :-),sice má nějakých 10cm, ale už má poupátko :-D, tak holt budu čekat opět až vyroste
Podseknutí růže, 3.5.2015
děkuji za rady, asi budu doufat v tu druhou variantu, jinak jsem si hned udělala dva řízky a píchla je do země a zakryla sklenicí(tak budu také doufat zda se chyntou) a snad se chytne i ta odseknutá odnož, které jsem se chtěla původně zbavit.
Podseknutí růže, 3.5.2015
Moc prosím o radu, dneska jsem chtěla u pnoucí růže odseknout postraní odnož a pohužel jsem si nevšimla že je kmen řůže pod zemí zahnutý a tím odseknutím výhonu jsem si ji vlastě odsekla od kořene.Je pod ní jen asi 5 slaboučkých suchých... celý příspěvek >
Ramtez, 18.9.2014
děkuji za odpověd, špatně jsem přelouskala písmenka a už jsem také něco málo našla, snad se jí bude dařít
Ramtez, 16.9.2014
dobrý den, prosím o radu s pěstováním besemmené odrůdy bílého vína, bylo mi prodáno pod názvem "ramtez",měla by to být americká odrůda, ale nikde nemohu nic najít o pěstování.Děkuji za jakou koliv radu
Tmavnuti listu na Fikovniku, 22.7.2014 Obsahuje fotku
Nám zase prozměnu žloutnou listy a dělají se hnědé skvrny, nemůže to být přelitím?
Jakou odrůdu, 17.7.2014 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka
Jakou odrůdu, 17.7.2014 Obsahuje fotku
děkuji moc za radu, také jsem si myslela že bude lepší odstranit tu spodní řadu, ještě přikládám jiný snímek.
Jakou odrůdu, 16.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji za rady, koupila jsem odrůdu Redhaven, ale ted si nevím rady jak stromek ostříhat, má jakoby dvě patra, tak zda ponechat spodní nebo vrchní a nebo obě.Jinak obě patra jsou rozvětvená celkem dobře.
Klejotok na nektarince, 16.7.2014
Můžete mi prosím poradit?Na 4leté nektarince se mi objevil klejotok, ale až dole na kmínku a když trochu odhrnu hlínu, tak je i pod tím.Mám to očistit a máznou balzámem, nebo co s tím jiného.Děkuji za rady
Jakou odrůdu, 11.7.2014
Dobrý den, můžete mi prosím poradit jakou odrůdu broskvoně mám pořídit na sever čech, Teplicko.A zda není problém zasadit stromek ted v létě.děkuji
Skvrnitost listů u japonské hrušně Nashi, 27.6.2014
Děkuji za odpověď, proti skvrnitosti jsme to už postříkali a nově vyrašené listy jsou už bez flíčků a ze čtyř plodů jsme nechali projistotu jen jeden.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika