Příspěvky uživatele - 112.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hořké okurky, 3.7.2017
Cože???
Briggs and Stratton 650 190cc nestartuje, 19.2.2017
Dobrý den, mám podobný problém ale sekačka nestartuje jen když se ohřeje dejme tomu že po cca patnácti minutách, poradíte mi? Děkuji Roman
Jak zachránit katalpu?, 20.6.2016
Zdravím, nám se při vichřici v minulém týdnu stalo to samé, strom byl cca 4 m vysoký a 4 roky u nás na zahradě. Teď je z něj podstavec pro květináč.  Alena
Choroba rajce, 13.5.2016
Já mám také kroucení listů na některých sazenicích rajčat, hledám na internetu proč, jestli je to substrátem, tak ten jsem koupila univerzální v Tescu - naposledy! Předtím jsem měla v peřeništích na sadbu a byly v pohodě.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 12.6.2015
,Dekuji za vysvetleni ohledne te rezistence, ted uz tomu myslim rozumim. Ja s postriky teprve zacinam. Mam devet asi sestiletych stromku a bez postriku uroda tristni. Krome tresni vlastne zadna. Calypsem sem strikal nejdriv proti pilatce a tak sem... celý příspěvek >
Nakládání a vakuování masa na uzení, 26.3.2015
Mohu maso na sucho nasolit a z vakuovat v zabaleném sáčku a dát na 6 týdnů do ledničky?
Mouchy, mušky. Co to je? , 2.3.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu, asi 14 dní se mi v bytě vyrojily jakési mouhy, mušky, menší, větší, vypadá jako klasická moucha, ale zřejmě se jedná o něco jiného. Sedají hodně na bílém - stropy, zdi, lustry / ty mi hodně znečistili / a jiné. Mám jich strašně... celý příspěvek >
Napadený banánovník, 22.11.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, Prosila bych o radu. Mám banánovník, který je napaden nějakými broučky. Broučci jsou vidět jen když kouknu opravdu zblízka. Jsou bílý a pohybují se jen v hlíně. Listy sesychají a nevím, co s tím.   Díky za radu.
Napadený banánovník, 22.11.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosila bych o radu. Mám banánovník, který je napadený nějakými broučky. Broučci jsou vidět jen opravdu když kouknu zblízka. Jsou bílý a pohybují se jen v hlíně. Listy sesychají a nevim, co s tím. Poradíte někdo? Moc děkuji
Pěstování majoránky a petrželky (kudrnky), 22.11.2011
Moc díky za radu..
Pěstování majoránky a petrželky (kudrnky), 2.10.2011
Zdravím, chtěla jsem se zeptat jestli může majoránka a petrželka (koupené v květináčích) zasadit ven?? A jestli vydrží zimu :) Jsem v tomhle mimo.. Díky za rady. M.
Poznej brouka, 10.9.2009
Koukněte do atlasu čmeláků. S největší pravděpodobností to bude některý ze vzácnějších druhů.
Dají se na zahradě chovat čmeláci?, 10.9.2009 Obsahuje fotku
Pokud chcete chovat čmeláky jako opylovače, pak vyzkoušejte něco jednoduššího a to včely samotářky. Výroba úlu je velmi snadná, samotářky jsou velmi zdatnými opylovačemi. Sice nebudete mít žádný med, ale zato nebudete ohroženi žihadly. Informace o... celý příspěvek >
Banánovník - jak přesadit odnože, 10.9.2009
Banánovík je skutečný plevel, pokud má správnou teplotu. Odnož proto koření velmi snadno. Já odnož odděluji, pokud má min. 3 plně vyvinuté listy. Nožem odhrnu trochu země kolem odnože a pak zajedu nožem mezi mateční rostlinu a odnož.. Vše co je v... celý příspěvek >
Co potřebuje kokos?, 10.9.2009
Pravá kokosová palma vydrží jen do doby, než spotřebuje veškeré látky z ořechu, pak zajde. Je to velmi náročná rostlina, které se nedaří ani v botanických zahradách. Pokud má někdo doma 15 let kokosovou palmu, pak to není pravá kokosová palma. Pokud... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika