Příspěvky uživatele - 79.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žloutnoucí hřebínky, 29.5.2018
Slepice chovám už léta, nyní jich mám 6, nové i staré, krmíme je zbytky a jinak se pasou. Nic zvláštního na nich nepozoruju. Ale čmelíků mám letos opravdu hodně. 
Žloutnoucí hřebínky, 25.5.2018
Našim slepicím začaly žloutnout hřebínky. Nevíte někdo, čím by to mohlo být? Děkuju. 
Je vhodné ještě sadit?, 29.11.2016
No spisovně to asi nebude, sic se to krajově používá, ale tohle není klub spisovatelů tak prosím přátelštější tón.
Jaké skalničky popř. trvalky do jižní skalky ve svahu, 24.10.2016
Jen dílčí názor. Je tam dost volné prostoru, pokud to nebudou ty "správné" rostliny tak na plevelech necháte ruce a záda. Musí to tedy být takové ty "kobercovky" Z vyjmenovaného,...  netřesky ano, mateřidoušky ano, trávy s otazníkem, některé se... celý příspěvek >
Druh rozchodníku, 24.6.2016
Po pravdě se ani nedivím že se do určování nikomu moc nechce, rozchodníků jsou stovky a z fotky to může být trochu problém. Dovolím si ale typnout na to nejběžnější co u nás roste, tedy rozchodník šestiřadý (Sedum sexangulare)
Hnojení pivoňek, 24.2.2016
S pozdravem "PIVOŇKÁM ZDAR" se pokusím alespoň o pár rad. Pivoňky jsou v podstatě nenáročné ale pokud z nich budet chtět něco lepšího vytlouct tak trochu přihnojení nezavrhuji. V první řadě bych ale odmítl čerstvý hnůj, ten koňský 2x. Je to zdroj... celý příspěvek >
Jak se zbavit kapradí?, 24.9.2015
Diskuse je to dva roky stará, nevím jak moje otázka projde či zapadne ale rozhodně by mne zajímal výsledek. jesli je to k. samec, nebo papratka samičí tak stačilo ukopnout "hlavu", pokud je to ale kupříkladu hasivka orličí tak to začíná být zajímavé,... celý příspěvek >
Co vysadit vedle pivoňky?, 30.8.2015
Praktikuji časné jarní cibuloviny které oživí záhony dříve než se pivoňky dostanou do plné krásy. Když se "vyparádí" pivoňky, tak tyto již zatahují a tak si příliš nekonkurují. Některé kombinace jsou otázkou vkusu a názoru na krásu ale rozhodně bych... celý příspěvek >
Geotextilie na skalku ano ci ne?, 21.6.2015
Ještě bych se rád vrátil ke kapradinám. To je sice skalníčkářsky disciplina jen částečně ale krása v celém rozsahu všech druhů. Do skalky tedy asi především sleziníky ale jak je tam dostat zatím řeším. Zasadil jsem Caterach officinarum (nebo jak nově... celý příspěvek >
Geotextilie na skalku ano ci ne?, 21.6.2015
Vážený pane Zdenku. Omlouvám se, že reaguji velice opožděně a navíc velice nedostatečně. Ona skalka je samostatná disciplína s mnoha problémy. Některé rostliny koření velice hluboko a snažím se jim dát tedy šanci aby měli kam růst, proto můj odpor k... celý příspěvek >
Náhrada trávníku, 11.6.2015
Dobrý, v podstatě se mi to líbí ale poradíte jak přesvědčit kosa, že v tom mechu nemá co hledat? Že mi oklobává jahody jsem mu dávno odpustil ale že mi rozhrabe všechno kde je jen náznak něčeho k snědku to tedy né. Tam kde je nějaký lehčí mulč a nebo... celý příspěvek >
Geotextilie na skalku ano ci ne?, 11.6.2015
Byť s Vámi v "zásadě" souhlasím tak se zeptám jestli tušíte jak hluboko koření přeslička. (Osobně bych to odhadl, že má na druhém konci kořenů další sporofit který kouká ze země někde v Austrálii)  Nemám chemii rád, skoro jí nenávidím ale když... celý příspěvek >
Geotextilie na skalku ano ci ne?, 10.6.2015
Jestli chcete opravdu skalku tak doporučuji knihu "České skalky" autora Zdenka Zvolánka. Postup doporučovaný v diskusi pod vaším dotazem považuji za méně šťastný. Geotextilii bych do zahrady vůbec netahal ale pokud budete chtět opravdu pěstovat jen... celý příspěvek >
Jak se zbavit pryskyřníku z trávníku?, 10.5.2015
... a ještě si dovolím připojit jednu zajímavou,... čistě ekologickou a bezchemickou zkušenost,... bohužel použitelnou jen omezeně. Před pár lety jsem potřeboval někde složit hromádu písku. Prostoru málo a tak jsem natáhl na trávník plachtu a nechal... celý příspěvek >
Jak se zbavit pryskyřníku z trávníku?, 10.5.2015
Pryskyřník je dvouděložný, trávník jednoděložný,... tedy použijte Bofix,... tedy pokud nevadí, že současně odejdou pampelišky, sednokrásky a podobné "plevele". Také sice nemám rád "sterilní" trávníky ale to je na každém jaký má vkus, představy a v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika