Příspěvky uživatele - 135.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Voda zo strechy - bude závadná?, 22.7.2016
Já mám 10m3 plastovou jímku v zemi. Teplota se trvale drží mezi 4-8 stupni Celsia, nekazí se, nezapáchá. Filtruji pouze přes nerezový filtr - jemná nerezová síťovina (kartuše), který po pár měsících opláchnu. Drtivá většina nečistot se usadí na dně... celý příspěvek >
Očkování, 21.7.2016
Včera jsem očkoval aronii na plané jeřáby a jostu na odnože meruzalky. Dřevo jsem až na jednu vyjímku nevylupoval a při ovázání jsem se snažil nechávat očka volná. Všechno T-řezem. Řapíky jsem zastřihl tak, aby zůstal asi 0.5 cm listu. Voskem jsem... celý příspěvek >
Elektrické vyžínače, 3.8.2015
Já mám již pár let SOLO 116, motor nahoře, 1kW. Má úhlový převod a běžně používám i dvoubřitý kovový nůž. Zatím jsem s ním neměl problém. Vzhledem k tomu, že SOLO spadlo pod AL-KO, tak nevim jestli se ještě vůbec vyrábí.
Odšťavňovač na rybíz - protlak, 26.6.2015
Včera jsem zrovna odšťavňoval rybíz. Máme odšťavňovač Guzzanti GZ 020 a celkem jsem spokojený. Jadýrka to odstraní spolehlivě, dužinu si můžete zvolit dle hrubosti síta. Separovaná semínka s částí dužiny jsou skoro suchá, v ruce z toho již nic... celý příspěvek >
Aronie - odrůdy (Hugin, Nero, Viking), 9.6.2015
Mám Nero a Viking. Nero je vzrůstově vyšší. Viking je vzrůstem nižší, ale větve více zahuštěné. Kvetly úplně stejně, ve stejný termín i co se týče množství. Chuťově jsem zatím neměl možnost porovnat.
Neplodící aronie, 11.5.2015
Máme stejnou zkušenost. Několik let jsme se snažili přivést ke květu dvě zakoupené aronie. Měli už určitě dva metry a nic. Nezbylo než pořídit nové z osvědčeného zdroje (odkopky). Tyto nové kvetou už při velikosti rostliny kolem 30 cm výšky. Pokud... celý příspěvek >
Nemoc nebo mech?, 17.4.2015
Tohle neni mladá větvička. I loňský letorost vypadá jinak, a pochybuji, že by ji byl schopný lišejník tak rychle zarůst - to by nestihl. Nicméně lišejníky jsou obvykle indikátory čistého prostředí. Na angreštech je máme hojně také, ale nepřijde mi,... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 27.3.2015
Máme také starý český od fy DEZA (Praha) a ta firma stále existuje. Každých pár let u nich necháváme postřikovač komplet přetěsnit a zkontrolovat. Vyrábějí dnes i plastové nádoby. Nástavec máme cca 2,5 metru z poctivé mosazi.
Gardena vs. ostatní značky, 9.1.2015
Konkrétně čerpadla (alespoň některá) má Gardena jen obrandované. Kupoval jsem v Mountfieldu Tallas Diva 60/4, stejné je eDeep 1000 nebo Gardena 6000/5 nebo DAB Diverton 1000. Jsou to identická čerpadla, pouze barva plastů a cena je jiná (Gardena... celý příspěvek >
Jakou pilu?, 5.1.2015
Myslim, že když si vyberete "farmařskou" třídu, tak pro Vaše účely bude dostatečně univerzální. Je asi vcelku jedno, jakou z populárních značek (Husquarna, Stihl, Dolmar, Solo...) si vyberete, spíš bych vzal v úvahu, kromě ceny, i zda je blízko... celý příspěvek >
Drtička větví, 4.11.2014
Mam poměrně starý Vares (ten prostřední) a nestalo se mi, že bych za těch 15 let někdy vymotával něco z hřídele. Spíš se zapomenu a vypnu stroj dříve než jsou všechny kousky rozdrcené a při dalším spuštění se tento zbytek kousne - motor nemá během... celý příspěvek >
Stabilizátor paliva, 14.10.2014
Já používám stabilizátor od B&S. Mám dvě sekačky s motory B&S, ten starší (serie Classic 35) mi pravidelně nešel nastartovat, když v něm zůstal benzín déle jak 2-3 měsíce. Neseču s ní moc často. Se stabilizátorem bylo po problému.
Olejový nátěr na plot, 10.10.2014
Ja používám ColorLak O1020 a pod to Lignostop. Zatím nic mechem neobrůstá (dva roky), ani to nejeví žádné známky olupování nebo poškození lazury. Natírá se pouze jednou vrstvou. Jediná změna je, že to trochu zmatnělo asi po prvních dvou měsících, dál... celý příspěvek >
Dolmar 6100, 17.9.2014
Vaše rada tazateli opravdu "pomůže"! Nehledě na to, že zrovna zn. Dolmar má za sebou léta vývoje a spoustu skvělých pil, které jsou svou spolehlivostí a kvalitou naprosto srovnatelné např. se zmiňovanou Stihl. Hádka o to, která ze značek je lepší... celý příspěvek >
Aronie - odrůdy (Hugin, Nero, Viking), 8.9.2014
Dobrý den, v nabídkách obchodů se čím dál častěji vyskytují nabídky odrůd Aronie. Nejčastěji nacházím Nero a Viking, letos i Hugin a další. Nemáte někdo trochu přehled, jak se jednotlivé odrůdy liší? Zajímala by mě hlavně chuťové vlastnosti a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika