Příspěvky uživatele - 175.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Geotextilie na skalku ano ci ne?, 11.6.2015
Dobrý večer. Ve vší úctě se chci zeptat co Vy pokládáte za "pořádnou kytku" do skalky. Ještě jeden dotaz -  proč by jste netahal geotextílii do skalky. Zajímá mě Váš názor a rád se nechám poučit. Není to myšleno ironicky.  S geotextílii mám ty... celý příspěvek >
Geotextilie na skalku ano ci ne?, 8.6.2015 Obsahuje fotku
Poslední
Geotextilie na skalku ano ci ne?, 8.6.2015 Obsahuje fotku
další
Geotextilie na skalku ano ci ne?, 8.6.2015 Obsahuje fotku
Další fotka
Geotextilie na skalku ano ci ne?, 8.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Projektuji skalky a také stavím. Na přiložených fotkách je řádný postup jak založit skalku, aby byla skalkou sloužící k okrase s minimem práce bez použití chémie. Drtivá většina skalek je sice krásná, ale nekonečně pracná, protože do... celý příspěvek >
Co s vrbou?, 6.5.2015
Dobrý večer. Vrba snese jakékoliv zmlazení. Promyslete si v jakém tvaru a velikosti ji chcete mít. Potom vemte pilku - motorovou pilu a je to. Pokud uříznete kmen a necháte jenom pařez, vrba vám vytvoří mnoho výmladků. Vznikne v podstatě hoština.... celý příspěvek >
Borovice černá a borovice kleč - zalamování, zaštipování, 4.5.2015
Omlouvám se. Nenapsal jsme polsední slovo " růst".  Zdeněk
Borovice černá a borovice kleč - zalamování, zaštipování, 4.5.2015
Dobrý večer. Zalamování - vyštipování se provádí nyní, když jdou nové přírůstky ještě lehce vydrolit. Pokud chcete úplně zastavit veškeré přírůstky na všech větvičkách musíte odstranit, vylomit, vydrolit všechy pupeny.  Stromečku se nic nestane.... celý příspěvek >
Jak rozmnožit sedmikrásku v trávníku, 1.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Sedmikrásky jsou krásné a nejenom v trávniku. Zdeněk 
Odmechování trávníku, 7.4.2015
Dobrý večer. Já osobně fandím mechům. Podle toho jak to tady čtu je patrné, že mnoho z nás je zmasírovano reklamou. Mech - hrůza - chemie atd. Vážení, když vám na trávniku roste mech tak ho podpořte a zjistíte, že mech je lepší než trávník.... celý příspěvek >
Dvouruční pákové nůžky na živý plot - různé mechanismy, 19.3.2015
Dobrý večer. Mám oplocený pozemek 5 000 m ze dvou třetin živým smrkovým 16 letým živým plotem. Používám nůžky první na uvedené fotce již několik roků a nemají chybu. Vždy po práci nůžky řádně očistím a promáznu. Čepele také lehce natřu olejem na... celý příspěvek >
Jak ořezat živý plot z douglasek?, 18.3.2015
Dobrý večer. Nehledejte v tom žádnou vědu. Jistě máte představu o tvaru živého plotu, no a tak ty stromy normálně ostříhejte. Stomky se časem krásně zahustí. Ve Fínsku stromky osekávají ostrým srpem do požadovaného tvaru. Mám také několik... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 16.3.2015 Obsahuje fotku
Ještě jedna miska
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 16.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Dnes jsem nic neudělal. U nás je pořád zima a sem tam kus sněhu. Aspoň jsem nafotil rozkvétající podběl v bonsaj miskách. Zdeněk 
Makita U4041A... vyhazuje jistič ihned po zapnutí, 8.3.2015
Dobrý večer. Každý elektrický stroj má proudový odběr  - dejme tomu 10 A. Když máte jistič, který chrání zásuvku menší než 10 A potom vám pila vyhazuje jističe. Co s tím? Pilu musíte zapojovat na zásuvku s větší hodnotou jističe než je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika