Příspěvky uživatele - 148.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 2.4.2016
Pane KUKY, objevil jsem doma ještě archivní Baycor. Talentu mám málo, tak co Baycor zase trochu provětrat?
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 2.4.2016
No jo, pane Petře, to severozápadní nebo jihozápadní proudění často "lízne" pruh tak do 40 km od hranic a pak jsou z toho ty anomálie oproti většinové části republiky. Zřejmě i to široké říční údolí má své mikroklima. Asi se dám na tulipány.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 2.4.2016
Tady dnešní mráz spálil část květů a kde už byly i zárodky plůdků, tak ty bohužel také nevydržely - ztmavly.
Lieska - slabo sa rozvíjajúce listy, 8.6.2015
Koukněte na kmen, jestli neobjevíte dřevokaznou houbu.
Obaleč švestkový - 1. generace, 2.6.2015
Ano, Isomat se navíc výhradně doporučuje pro větší sady, nemýlím-li se. Lapače ale také "něco" polapí (přilepí).
Obaleč švestkový - 1. generace, 2.6.2015
Mohou feromonové lapače nějak výrazněji snížit populaci obalečů a následné poškození (opad, červivost) plodů? Máte někdo s tímto průkazné zkušenosti?
Hálčivec švestkový (Phytoptus similis), 2.6.2015
No vida a já pořád copak to je na té neVlašce :-). Díky.
Obaleč švestkový - 1. generace, 2.6.2015
Aha, tak tam jsem se do systému neprokousal, takže díky p. Zdeňku.
Sylvia, 2.6.2015
Sylvia je cizosprašná. Buď vysadit ještě jeden stromek - vhodný opylovač, nebo jej vroubovat do stávající koruny Sylvie.
Red Prince / Red Jonaprince vypěstování ze semene, 1.6.2015
Je to tak, jak píše V. Jonaprince kupovaný někdy v dubnu a květnu mě také zaujal - chuťově opravdu povedená odrůda.
Švestka dozrávající v polovině srpna, 1.6.2015
Na plodném stromu Hanity jsem zatím šarku nepozoroval - možná nějaké nepatrné a nejisté náznaky na pár listech, ale Hanita naroubovaná druhotně na švestkový odkopek (virózní) má projevy šarky na listech velmi výrazné. U plodů nevím, ještě neplodila.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika