Příspěvky uživatele - 128.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zeolit / Zelbride - jaký rozdíl, 6.12.2018
Kde ten zeolit koupit?Kde to tezej, hrubost 16-32mm?
Jaká je pila Partner P340S?, 8.6.2015
Mam 340S od podzimu, na mensi prace super pila, kdyz se na ni netlaci tak poreze 40cm dub jako prd. Absolutne spolehlive starty tepla nebo studena. Nedam na ni dopusti.
Prasklá folie, 1.6.2015
Ok, beru na vědomí, také jsem koukal na ty ceny těch firem, a opravdu to není drahé, za samotnou práci si účtují 220 - 350 Kč za hodinu, jen mají docela vysoké taxy za cestu, ale suma sumárum by mě to mělo vyjít do těch 500 Kč, dneska,... celý příspěvek >
Prasklá folie, 30.5.2015
Ok, děkuji, v tom případě pro mne bude asi snadnější koupit novou fólii, jinak je to PVC, ještě se skusím obrátit na nějakou filmu, o jakou částku by se jednalo, ale spíš bych to viděl na novou fólii. PS Bořiče mýtů znám a konkrétně ten díl... celý příspěvek >
Prasklá folie, 30.5.2015
zapoměl jsem dodat, že v jezírku mám karásky, lekníny a vodní hyacint
Prasklá folie, 30.5.2015
Dobrý den, měl bych dotaz, mám zahradní jezírko už 12 let, původně betonové, poslední 3 roky s fólií, po letošní zimě mi praskla fólie a nevím jak ji zalepit, díra je ve tvaru "T", scirka 3 na 2 cm, nevím čím ji mám zalepit, bylo... celý příspěvek >
Startování motoru, 1.7.2014
Dobrý den. Nezlobte se, že zase otravuju, ale mám opět problém se sekačkou. Strašně mi kolísají otáčky. Mohl by jste mi prosím poradit? Sekačka chytá bez problémů, ale zvuk má, jako když dochází benzin. Moc děkuji. Milan. (briggs stratton řady 800)
Startování motoru, 1.7.2014
Ahoj. Prosímtě, jen jsem sejmul kryt setrváku, sundal jsem středovou matku, která setrvák drží a tam je už vidět, zda je klínek tam, kde má být. Snad ti to pomůže. Ahoj.
Startování motoru, 9.6.2014
Mnohokrát děkuji. Už jsem to vřešil. Opravdu byl střižený klínek. Ještě jednou díky.
Startování motoru, 12.5.2014
Mnohokrát děkuji za odpověď. Je možné si to nějak doma opravit? A jak to rozdělat, abych se dostal k tomuto klínku? Sundal jsem vrchní plast spojený se startováním a nevím, co dál.
Startování motoru, 11.5.2014
Dobrý den. Prosím vás, mám Briggs Stratton řady 800. Mám ji asi 3 roky starou a poslední týden mi při startu stílela do výfuku. Nicméně jsem ji vždy nastartoval a jinak chodila bez problémů. Před dvěmi dny jsem ji už ale nenatočil vůbec. Vyměnil jsem... celý příspěvek >
Zabezpečení truhlíků - panelový dům, 28.7.2013
Dobrý den.Měla jsem stejné dilema ale pak mě napadlo vyvrtat do truhlíku dvě dírky ze strany okna, protáhla jsem jimi pevnější provázek a dala jsem na něj víčko z pet láhve.truhlík se dá na okno aprotáhnese provázek do vnitř místnosti tak aby když se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika