Příspěvky uživatele - 110.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TK, TZ, MT, Holder, 8.6.2008
zdravim všechny. chtel jsem se zeptat co obnaši u tz k 14 přepnout vyvodoví hřidel na 1000 otaček a jestli mate nekdo skušenosti s rotační sekačkou za tento trakturek  
cena TZ 4 K14, 24.3.2008
chtel jsem vam podekovat za radu s tím nahonem už to fachčí, ja nevěděl že se necha odpojit prední naprava reverzní pakou (nevedeljsem že má neutral). a ještě dotazek utahne tz14 štěpkovač nebo je to na něj moc?
cena TZ 4 K14, 23.3.2008
a jak mam docílit aby se mi točil jenom nahon jestli to teda jde když tam nemamvypínaní přední napravy (od vyrobce)
cena TZ 4 K14, 23.3.2008
to by mi musela jit vypnout predni naprava, aby se točil jenom nahon, což mi nejde. pry to obnaší rozebrat prevodovku a dat tam to tahlo co je vzadu.   a ješte dotazek stačí na pohon mulčovače pojezdovy nahon? J.
cena TZ 4 K14, 21.3.2008
tzk 14 se už nevyrabi ale je místo nej nahrada mt8-132 a v zakladní verzi stoji 250000kč (jak 4leta oktavka plny naloži)
cena TZ 4 K14, 21.3.2008
zdarek. Chtel jsem se zeptat jestli se necha tzko ne jakym spusobem stlumit. a jak by šlo hnat tz k 14 štepkovačku když ma akorat pojezdovy hahon dik za rady Jirka
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika