Příspěvky uživatele - 88.145

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ibišek z Egypta, 31.7.2012
Minulý rok na jaře jsem si z dovolené z Egypta přivezla tři větvičky ibišku, které tam rostli v hotelové zahradě.Doma bez problémů zakořenily přes léto na balkoně pěkně obrostly, ale napadl mě je nějaký škůdce a tak jen ztěžka přežily zimu a letos na... celý příspěvek >
Elektrostartér sekačky, 18.7.2011
Dobrý den, mám dotaz na zkušenost s elektrostartérem u sekačky.Dosloužila nám po 11 letech sekačka MTD u které manžela v posledních chvílích jejího života dost potrápil klasický startér a zatoužil po elektrostartéru, máte někdo nějaké... celý příspěvek >
Co sežralo a obalilo Kalinu, 1.6.2010
Pane Josefe, děkuji za vaši odpověď.Opravdu se asi bude jednat o předivku zhoubnou, protože obrázky přidané k danému tématu skutečně odpovídají tomu, co jsem sama viděla na našem stromě.
Co sežralo a obalilo Kalinu, 1.6.2010 Obsahuje fotku
V protihlukové stěně podél hlavní silnice poblíž našeho domu jsou kromě jiných okrasných keřů vysázené i kaliny, které většinou v průběhu jara doslova "ožere" nějaký, mně neznámý hmyz.Ten však letos keř ožral až na holé větve a pak celé... celý příspěvek >
kroucená vrba - větve dolů, 23.3.2008
I já mám jako velikonoční dekoraci ve váze kroucenou vrbu a pokud mi pustí kořeny, chtěla bych ji si ji zasadit do zahrady, ale nevím jaké ji vybrat nejvhodnější stanoviště.Mám poměrně rozlehlou zahradu s písčitou půdou a nevím je-li vhodná pro... celý příspěvek >
Blahovičník, 29.1.2008
Mám s blahovičnikem stejnou zkušenost, taky přes zimu v bytě trpí a usychá, ale mam ho už čtyři roky a stále žije. Kazdou suchou větvicku odstřihnu a ona vždy na jiném miste vyraší jiná, na jaře sice nevypadá moc zdravě, ale jen co ho po ledových... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika