Příspěvky uživatele - 105.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez se po zahřátí dusí, 14.7.2015
Zkusím ještě svíčku, a pak to dám asi do servisu.Jak to budou ale hledat, to nevím.
Křovinořez se po zahřátí dusí, 14.7.2015
To mohu taky zkusit, ale je to stejné jako u vzduchového filtru.Proč to dělá až po půlhodině?
Křovinořez se po zahřátí dusí, 14.7.2015
Zkusím, ale proč by to dělalo až po dlouhém zahřátí?
Křovinořez se po zahřátí dusí, 13.7.2015
Mám Partner B400 asi 8 let.Letos mi začal zlobit.Po 30minutovem sečení se začne ve vysokých otáčkách dusit.Když odstavím plyn, tak na volnoběh OK.Zkusil jsem jiný benzín.Nepomůže odšroubovat zátka nádrže, tak asi přisávacím ventilem to není.
Modrá skalice ano či ne?, 4.6.2015
Dnes jsem dal do bazénu modrou skalici a začalo se mi tvořit na hladině něco jako pěna.Drobné bublinky.Co to je?Používám na snížení PH HCL a na chlor tabletu.
Sítko do skimmeru, 29.5.2015
Dá se používat síťka do skimmeru k poloautomatickému vysavači při silně znečištěném bazénu a hnát to přes filtraci? Radek
Obsypání Azuro 405, 12.7.2014 Obsahuje fotku
Řeším jak obsypat zakopaný oválný bazén Azuro 405.V návodu je beton okolo celého obvodu.Šlo by beton v rovných úsecích nahradit drevěnými deskami a opřít je o sloupky bazénu?Ušetřil by se beton.Radek
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika