Příspěvky uživatele - 146.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zpětný chod táhla u sekačky, 2.6.2016
Me zas neslo otocit motorem, po vysroubovani svicky ok.Asi zustava nekde olej a zpusobi to samozapal.Asi to vznikne otocenim sekacky na vyfuk.Vysroubuj svicku a zkus nekolikrat protocit.Dej vedet jak to dopadlo.
Vodárna aquacup či jiná do 6000Kč, 24.5.2016
Mam alfajet 110bbs.1x zadreny moji vinou, oprava cca 300kc,1x spaleny motor, vymena v zaruce.nahr.dily bez problemu.
PPR trubky v zahradě, 24.5.2016
Ppr mam na zahradu min 10 let.Zatim drzi.Pozor na proveseni.
Sekačka - zalomený šroub, 24.5.2016
Vypustit kapaliny, sekacku otocit, navrtat,vytahovakem vytocit.
Briggs, 22.5.2016
Vzduchovi filtr je cisty?Unavena pruzina na skrtici klapce?Benzin 1:50 davam bezne tim to neni.
Oprava sekačky, 19.5.2016
Muzu se zeptat jakym stylem se podarilo srovnat tu klikovku?Diky.
Nejde protočit motor na sekačce, 19.5.2016
Jo po deseti letech najednou pres zimu vyrostla.
Nejde protočit motor na sekačce, 11.5.2016
Zdravim.Resim zahadu.S motorem BS 45 neslo otocit.Po vysroubovani svicky to jde lehce.Cekal jsem zapeceny ventil, ale po sundani hlavy ventily normalne otviraji.Neresil uz nekdo? Diky.
Akú výstuž a hrúbku dosky betónového bazéna?, 3.5.2016
Betonu je dost.Nesetri roxorem ve spoji deska-steny a venci.Xps pod deskou byt nemusi nejvic tepla unika hladinou.
Osadenie dnovej výpuste a trysiek, spádovanie dna, 3.5.2016
Dnova vypust se pripojuje flexi hadici.Nejlepsi si vsechno dopredu koupit.Mista okolo nechat vic, pak se to zapeni.A co osvetleni?
Jakou z těchto sekaček vybrat, 27.4.2016
Melby byt stejny jako MTF 484.S jejich vkladni knizkou stoji asi 1800.Kupoval jsem vloni.
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 18.8.2015
Skelna tkanina neni vlakno!
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 18.8.2015
Bohuzel musim uznat, ze z dlouhodobeho hlediska vyjde nejlepe Mountf. Azuro.Jak DLW folie tak plast cca po 10 letech vybledne a vymena je ranec.U Azura jeto otazka tisicovky.
Jak levně pořídit plastový nebo laminátový bazén, 17.8.2015
Fatrafol nema vnitrni sit, provesi se.Ja jsem betonoval do salovacich desek 20cm silny beton.Folie DLW te stejne nemine.
Bazény Bestway - životnost, 31.7.2015
Ja mam zkusenost presne opacnou.Mel jsem Intex a mi 2 znami kupovali Azuro, ale to jeste nebylo poplastovane.Ja mel stale nafukovaci Intex, ale znami uz museli Azuro vymenit za Azuro De Lux.Ten Intex pokud se neprefoukne vydrzi dlouho.Na zimu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika