Příspěvky uživatele - 16.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajče sherry hnědé, 2.2.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den dnes jsem koupil v Globusu rajčata mini Chockmato má s tím někdo zkušenosti?
Automatické čerpadlo pro zavlažování z nádrže na dešťovou vodu, 16.11.2016
Dobrý den, mám AL-KO 1300 F a řeším tlak vody, cca 3 roky čerpalo fungovalo bez závad, nyní jsem zjistil že strašně dlouho trvá než čerpadlo opět sepne a znovu natlakuje vodu. dá se to někde ladit ten spodní spínací tlak??? díky za info. ... celý příspěvek >
Zimní postřik, 17.7.2016
Nikoliv kancerogenní, ale karcinogenní.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 30.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji za rady. Na jabloni to bylo padlí, postříkala jsem je proti padlí a listy se z většiny hezky vzchopily :) Ale ta meruňka je na tom čím dál hůře. Zkusila jsem postřik proti moniliové spále a hnilobě, ale listy se kroutí dál a... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 12.5.2015
Jeste koukám, ze u Jabloně jsou listy bílé, což víc odpovídá tomu padlí. Na meruňce jsou jen zkroucené..
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 12.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mam možná podobný problém. Mame jednu napadeni jablon a loni jsme vysadili další včetně meruňky. Letos jsou všechny postižené stejnou chorobou viz foto 1 jablon, foto 2 meruňka. Stříkala jsem ve stadiu myších oušek přípravkem Calypso 480.... celý příspěvek >
Kapková závlaha do skleníku, 26.4.2015
Díky za odpověd ja na zahrade nemam el proud nejbliši zasuvka asi 200m budu to spinat zahradnima hodinama na baterku musim se podivat na ebay zavlahu ven take planuji ale koupim asi kapkovaci hadici. Cena 190 korun za 25m to musim vyzkouset
Kapková závlaha do skleníku, 26.4.2015
pardon myslel  jsem 2  bary ale  vypadá to  jen na  0.2 bary  to jsem  zvĕdav jestli  mi to  z te  nadrže bude  vůbec fungovat  kdyžtak to  budu muset  napojit na... celý příspěvek >
Kapková závlaha do skleníku, 25.4.2015
Koupil jsem ještě 50 kapaču a u nich je i 50 konektoru pro přípojeni k páteřní hadici dam vždy na jeden konektor dava kapače s T kusem těch jsem koupil take50 Děkuji za odpověd chtel jsem se jeste zeptat jestli mate stejny tlak u prvniho a... celý příspěvek >
Kapková závlaha do skleníku, 25.4.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, potřeboval bych poradit s kapkkovou závlahou do skleníku. Skleník je 6x4 m, kde budu pěstovat cca 60-70 rostlin. Vedle skeníku stojí plastová nádrž na 1000 litrů vody, která je 2 m vysoko. Z nádrže do skleníku povede přes filtr... celý příspěvek >
Motorová pila Homelite, 15.4.2015
Dobrý den, koukám, že tomu rozumíte a tak vás požádám o radu. Mám Homelite 4016 stáří asi 6let, pořezala cca 100prm dřeva a vše je na ní původní, včetně svíčky. Teď se začala dusit a motoru se nechce do otáček. Rozdělal jsem vršek karburátoru... celý příspěvek >
Hnědý povlak / sliz na dně a stěnách bazénu po zimě, 24.3.2015
Dobrý večer, ani nemám chuť reagovat, ale pro Vás jsem se přemohla, máme foliový bazén z Mountfieldu, folie přežila, do víčka udělejte dirku a nastříkejte přímo z lahve na fleky, začne to pěnit a pak pochopitelně v rukavicích postačí kuchyň.houbička... celý příspěvek >
Hnědý povlak / sliz na dně a stěnách bazénu po zimě, 23.3.2015
Zdravím, loni jsme měli ten samý problém, vyzkoušeli jsme vše, nakonec jsme vyčerpali vodu a použili kyselinu chlorovodíkovou 31% a ručně kartáčem, na netu jsem vyčetla že se v určitem poměru dá naředit přímo do vody v bazénu, aby se tam ten sliz... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika