Příspěvky uživatele - 168.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Solaris, 29.9.2016
Tož mně Dubljanskij chutnal moc.První sklizen, menší hrozny a tak ta trocha skončila v solarisu.Zůstal jeden hrozen na zobání a sledování vývoje cukernatosti.Radomír
Baltica - Hasanskij sladki, 17.9.2016
Baltica již přes 30 čnm.Scvrkávání stále pokračuje.Seženu balík a udělám slámové.Nemocemi netrpí, révý již kràsně vyzrálé, zájem hmyzáků jsem nepozoroval.Naprosto splnila očekávání nejranější modré odrůdy na zobání.Radomír
Vyber odrod + vysadba, 9.4.2016
Mohuu se zeptat co je to JMF.Něco na odbourávání kyselin?
Začátečník a kvokající slepice, 14.6.2015 Obsahuje fotku
Pro všechny zelenáče zkušenost od dalšího zelenáče-slepici se nic nestane, když si posedí tři týdny. Mám za sebou první jalové kvokání naší Rosie, seděla celou dobu na podkladcích, nechala jsem ji být, abych nerušila tu slepičí psychiku, jak tu někdo... celý příspěvek >
Adoptuje kvočna cizí kuřata?, 14.6.2015 Obsahuje fotku
Taky se mi to nepovedlo. Jedna z našich slepic se rozkvokala, a nemáme kohouta, takže seděla jalově ty tři týdny na podkladcích. Neměla jsem to srdce máčet ji ve vodě a točit v pytli nabo jak se to dělá. Když už jako měla mít ty kuřátka, zkusila jsem... celý příspěvek >
Klematis - žloutnutí listů, 27.5.2015
Klematis je napadený nějakou chorobou, doporučují ochranu fungicidy-Baycor, Discus.
Hlohyně šarlatová, 14.5.2015
Živé ploty z hlohyně jsou husté a trnité, k vidění např. v Praze Stodůlkách. Musí se pravidelně stříhat, jinak je moc vysoká.
Identifikace rostliny, 10.3.2013
Děkuji :)
Identifikace rostliny, 10.3.2013 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc při identifikaci květiny. Děkuji za vaše odpovědi K.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika