Příspěvky uživatele - 182.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rododendron schne a kroutí se mu listy, 2.6.2015
Podle mě ne, nový substrát žádné hnojivo neobsahoval, a už vůbec nebylo nikde uvedeno, že by tam bylo nějaké na šest týdnů. Navíc  přesazení bylo důsledkem svěšování, a ne že by rododendron začal chřadnout po přesazení
Rododendron schne a kroutí se mu listy, 2.6.2015
Odtok ucpaný nebyl, voda při zalité ven normálně vytékala. Přelitý by být eventuálně mohl, ale bylo mi divné, že při téměř nezměněné péči najednou po třech letech začal takhle svěšovat listy. Při přesazování se mi substrát zas tak mokrý nezdál, ale... celý příspěvek >
Rododendron schne a kroutí se mu listy, 27.5.2015 Obsahuje fotku
Nějaký rok mám tento rododendron v květináči a vždy kvetl lépe, než ty v zemi. Letos se ale začal svěšovat, listy mi přijdou suché, kroutí se. Rododendron má stín až polostín, doteď se mu dařilo, zkusila jsem ho přesadit, přidávat hnojivo (ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika