Příspěvky uživatele - 226.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelene dno bazenu - prosba o radu, 4.6.2015
Nadavkoval jsem tedy jeste Modreho bleska z Mountfieldu a nechal vodu filtrovat nonstop 48 hodin. Voda se opravdu hodne vycistila, jiz je krasne videt na dno, ale porad jemne bile zakaleni je. Zmeril jsem pro zajimavost obsah chloru a byl jsem... celý příspěvek >
Zelene dno bazenu - prosba o radu, 2.6.2015
No..., muzu vyzkouset. Diky.
Ohřívání bazénu, 2.6.2015 Obsahuje fotku
Jen pro zajimavost, pripojuji nakres systemu pro ohrev bazenu + TUV, ktery vyuzivam ja pro ohrev bazenu 30m3. Vse funguje plne automaticky a jsem s tim hodne spokojen.
Zelene dno bazenu - prosba o radu, 2.6.2015
Pisek ve filtraci je rok stary, menim jej vzdy co dva roky. Jinak pred vlockovanim mereno Cu akvaristickym testem a byl 2mg/L, coz je podle vas v poradku, zmerim nyni po vlockovani a po filtrovani a pripadne doplnim skalici. DIky.
Zelene dno bazenu - prosba o radu, 2.6.2015
Jak pokracuji. Takze jsem nadavkoval prvotni davku Siranu mednateho dle doporuceni. Rasy ze dna do 24 hodin zmizely, voda se ale zakalila do mlecno modre barvy tak, ze neni videt na dno. Filtroval jsem vkuse 24 hodin. Nepomohlo, voda porad stejna.... celý příspěvek >
Zelene dno bazenu - prosba o radu, 27.5.2015
Dekuji za Vase rady a informace. Je pravda, ze jsem nikdy Modrou skalici nepouzival, vystacil jsem si vzdy s pomalorozspustnyma tabletama v plovaku a rasy jsem nikdy nemel. Po sedmi letech provozu bazenu se zacaly objevovat a je mozne, ze to... celý příspěvek >
Zelene dno bazenu - prosba o radu, 26.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravim vsechny bazenare, mel bych prosbicku pro odborniky. V lonskem lete v prubehu sezony me zezelenalo dno bazenu. Nikdy pred tim to neudelalo - bazen mame 7 let. Vse jsem to vysal do odpadu a zese chvilicku byl klid. Samozrejme mereni chloru a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika