Příspěvky uživatele - 82.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Copak je to za rostlinu?, 5.2.2010
Voskovka.
2 druhy ovoce na jednom kmeni, 26.3.2008
Mám třetím rokem na slivoňové podnoži naroubovanou zelenou renklodu a naočkovanou broskvoň Fairhaven. Obě odrůdy plodí, ale stromek má prakticky dva kmínky, které si konkurují.
správný výběr, 23.3.2008
Vzhledem k tomu, že k výsadbě broskvoní se doporučuje vykopat jámu o prům.1m a hlubokou 0,6m, tak bych si se spodní vodou 1m hlavu nelámal. A nelámal bych si jí ani při pěstování ostatních ovocných stromů, když budou na zákrskových podnožích. Mnohem... celý příspěvek >
Vhodná odrůda broskvoně, 23.3.2008
U vás bych zkusil i Fairhaven a Cresthaven, sám je mám v 380m.n.m.
broskvoň z pecky, 23.3.2008
Všechny broskvoně, mimo palmet, pěstuji tak, abych plody sklidil bez pomoci žebříku.
Prosím o radu, ochrana před mrazy, 23.3.2008
Já to zkoušel v minulých letech s karcherem a docela s úspěchem. I když nebyl zapnutý (kvůli hluku v noci), při napojení na vodovod to dělalo docela pěkný rozstřik.
Hledám odrůdu broskvoně, 23.3.2008
Doplním z literatury: odrůdy s typem květu "miskovitým" poškozují v předjaří poklesy teplot pod -3st., odrůdy s typem květu "zvonkovitým" snášejí poklesy teplot až na -5st.. Tento rozdíl teplot může být na českolipsku pro dobrou... celý příspěvek >
vysadba do studeneho koutu bez slunicka, 23.3.2008
Já bych tam nic nesázel ale udělal bych tam kompost, tam by měl nejideálnější podmínky.
Nejchutnější odrůdy broskví, 21.3.2008
Souhlasím, variabilita odrůd je již tak vysoká, že můžeme sklízet od začátku prázdnin do poloviny září. Jsem z Č. Budějovic a mám pro svou potřebu odrůdy Redwin-bělomasá, dozrává zač. července a dále postupně Earliglo, Sunhaven,Redhaven, Fairhaven a... celý příspěvek >
Prosím o radu, ochrana před mrazy, 21.3.2008
Souhlasím, je to tak.
Meruňka kvete II, 21.3.2008
Broskev, pokud má květy zvonkovitého tvaru, vydrží v pohodě do -4st.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika