Příspěvky uživatele - 148.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké rostliny do zimní zahrady?, 20.3.2016
Zdravím, můžete mi prosím poradit s výběrem rostlin do zimní zahrady? Nebude vytápěná, ale je směrována na jih, takže bude v zimně vevnitř okolo 8-12st- ještě ji nemáme, teprve se staví. Přemýšlela jsem nad citroníkem, fikusem, pokojovou kalou,... celý příspěvek >
Milionbels, 24.5.2015
Mě teda rostou pěkně, ale nekvetou, je to tím, že je teď málo slunce? Mají rády hodně světla?
Hojivo Travin, 16.7.2014
1. Záleží na stáří, velikosti stromu a druhu, pozoroval jsem u mladého dřezovce deformace na nově narůstajících listech po ošetření. 2. Rozhodně budou. Takový kompost použijte jedině zase na trávník, jinak si kontamujete zeminu v záhonech a... celý příspěvek >
Korek nebo šroubovací uzávěr na slivovici, 8.9.2013
Hezký den, dotaz začátečníka, letos poprvé kvas za velké pomoci tohoto diskusního fóra. V každém případě po mnoha krocích přijde lahvování a k tomu dotaz, na který jsem zde odpověď nenašel. Nemám v plánu žádné mnohaleté archivace apod. Je až takový... celý příspěvek >
Paraziti, 14.4.2013
S tím nemám zkušenosti, asi bych se poradila s veterinářem.Mě teď zase trápí jiná věc, včera se z toulky vrátila našekočka a klíšťata se z ní jen sypala.Něco jsme vytáhli, ale jelikož bylo 22hod, kočka letěla z bytu ven a budeme muset koupit nějaký... celý příspěvek >
Mrouskání, 9.4.2013
Zdravím, tak jen chci dodat, že jsme Micinu vykastrovali za 1min 12.Už mrouskala, ale vet. jí vzal, zvládla to v pohodě, dokonce nám řekl, že má max.10 měsíců, což bylo naše překvapení, protože jsme mysleli, že má min.1,5 roku.Takže tak.Mrouskání už... celý příspěvek >
Slepice opelichávají, 9.4.2013
Zdravím, mám rok staré slepice, Leghorn,doteď v poho, nedávno jsem si všimla, že mají všechny prořídlé opeření u zadku a jde jim vidět až kůže.Na klování z nudy to netipuji, mají to všechny, nepřepeřují, protože nesou taky všechny. Je to prosím pouze... celý příspěvek >
Fotky kurníku a slepic, 9.4.2013
no to jsou poupátka malá, kéž by nikdy nevyrostly a zůstaly takové sladké, že?
Čmelíci, 6.3.2013
Dobrý den, udělám to, ale až bude tepleji, teď by v tom kurníku měly vlhko a to nechci, dokud je venku zima.Díky ale za tip.
Psa, nebo fenu?, 22.1.2013
Dobrý den, tak se po delší době opět hlásím, abych informovala o koupi psa. Už máme vyhlídnutou matku našeho budoucího štěněte, na podzim nezabřezla, takže budou štěňata podzimní, ale bohužel koupi musíme odložit aspoň na rok 2014, protože čekáme... celý příspěvek >
Nová andulka, 13.1.2013
Dobrý večer, mám dotaz ojledně andulky, kterou jsme koupili babičce na Vánoce. Je to mladý sameček, je čilý, předpokládám,že zdravý.Babička je s ním 24h denně, protože nevychází z domu.Má ho od Vánoc a on ještě pořád nevyletěl z klece a ani nechce... celý příspěvek >
Ostříhaný pes špatně obrůstá, 5.1.2013
nechat dorůst a příště již nestříhat, jen u kadeřníka:-) Nevím, na zimu psi mění srst, tak snad proto jsou ty rozdíly v dorůstání.Pokud jste ho stříhala rvně, tak to bude potřebovat ještě cvik, abyste se to naučila.My svou Schi tzu několikrát... celý příspěvek >
Pestrost kočičí stravy, 30.12.2012
je čerstvě odčervená a očkovaná
Kočka a mléko?, 25.12.2012
To já naši Míce dávám umělé mléko pro děti-Bebu.Né že bych to pro ní kupovala, ale nosím přebytky z práce.Miluje to, ráno vždy vypije misku. Během dne má už jen vodu. jestli má průjem-to nevím, protože kadí venku, ale vypadá spokojeně a zdravě.
Pestrost kočičí stravy, 25.12.2012
Dobrý den, my máme kočičku tulačku, která se asi do 1 roku živila tím, co si našla, U nás má vždy v předsíni misku granulí (Wiskas, Kitekat), sice levné, ale má to spíše jen na chuť.Misku sama od sebe určo nevymete. K tomu dostává během dne vařené... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika