Příspěvky uživatele - 185.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 11.6.2015
no tak zasadil som ich na záhradu a očividne im to prospelo 
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 7.6.2015 Obsahuje fotku
takto veľké jablone ako na obrázku mám aj ja teraz chcem sa opýtať aké veľké vyrastú do konca tohto leta a kedy sa už budú dať zaštepiť? 
Sušený slepačí trus, 5.6.2015
dobrý deň, chcem sa opýtať. máme doma kopu slepačieho trusu. dočítal som sa že je dobre ho zaliať vodou nechať vykvasiť a potom ho nariediť a hnojiť tým rastliny. lenže potrebujem toho pohnojiť viac a nemam doma takú veľkú nádobu. ale dočítal som sa... celý příspěvek >
Semenacky - presazeni, 26.5.2015
tak prepáčte že som vás urazil  netuším aké su to odrody nesledoval som ako sa volaju kupil som ich z obchodu to je všetko čo o nich viem a ešte mačli červenu šupku 
Semenacky - presazeni, 26.5.2015
čiže oni zostanú len také malé ako ozodbné stomčeky? 
Semenacky - presazeni, 24.5.2015
a tie ktoré nerastú bune tak čo. budú to iba také zákrpky? 
Semenacky - presazeni, 23.5.2015
Z kupovaných jabĺk a hrušiek som vybral jadierka a dal som ich stratifikovať do chladničky. Po troch týždňoch som ich vybral a nechal som ich pri izbovej teplote. Vyklíčili mi a teraz mám asi 3 cm veľké jablone a hrušky. Keď trochu podrastú chcem ich... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika