Příspěvky uživatele - 143.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2016, 28.11.2015 Obsahuje fotku
Ač u některých rajčat se těžce rozhoduju, jestli příští sezonu ano nebo ne, tak jednu jistotu mám. Jednoznačným vítězem letošního roku je Kumato. Dokonalý tvar, velmi zajímavá barva, exkluzivní chuť a vysoká produkce. Elegantně se vyrovnávalo s... celý příspěvek >
Cykas - dotaz na pěstování, 26.11.2015
Zdravím. Získala jsem semena Cykasu a hodlám je zasadit. Nemám ale žádné zkušenosti, nepotřebují náhodou stratifikaci? Děkuju za případnou radu.
Rajčata 2016, 11.11.2015
Všechna tato rajčata vypadají zajímavě. U nás jsou ovšem žlutá rajčata na okraji zájmu. Plánuju jen jednu rostlinu Zlatavy, přestože je výborná a velmi produktivní a Santa Oranž na zobání pro děti.Pro mužskou část rodiny ještě Goldkrone, jako vítěze... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 6.11.2015
Letošní sezónu hodnotím velmi kladně a to nejen díky mimořádné úrodě, ale hlavně proto, že jsem nemusela ani jednou použít postříkovač za účelem likvidace chorob a škůdců. Rostliny vydržely zelené a obsypané nedozrálými plody až do zmrznutí.... celý příspěvek >
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 31.10.2015
Mě ten recept "Z Kopce" vyhovuje. Je jednoduchý a stačí tři dny. Dýně před sušením není úplně měkká ale ani moc tvrdá, prostě tak akorát. Já jsem sušila na parapetu na sluníčku, trvalo to trochu dýl, ale konzistence kostiček se želé velmi blíží. Už... celý příspěvek >
Kdouloň obecná, 14.10.2015
Pro MIRDA, nádherná úroda, co teď s tím? Pomáhám teď v prodeji stromků, taky abych se trochu vzdělala, a kdoule mě okouzlily. Líbí se mi krásné plody odrůdy Rassmamut. Asi nějaká přibude na mé zahrádce.
Sklizeň 2015, 30.9.2015
Taky jsem na jaře mlsně koukala na roubovaná rajčata v jednom zahradnictví. Byla to odrůda Corianne F1 a tedy moje velmi oblíbená. Pak jsem si ale uvědomila, že pravokořenná roste velmi bujně a vijany jsou tak bohaté a těžké, že je musím podpírat,... celý příspěvek >
Sklizeň 2015, 26.9.2015
Tak u mě tento téměř dvoudenní déšť sezónu patrně ukončil. Rajčat je na rostlinách ještě hodně, ale praskají, Oberu co se dá a budu plánovat sezónu příští. Kéž by byla tak úspěšná, jako ta letošní. Ke keříčkovým rajčatům jsem si ještě nevypěstovala... celý příspěvek >
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 15.9.2015 Obsahuje fotku
Protože nechci vypadat jako tele, které nepozná modřín, tak přidám ještě jedno foto. O tom druhém jehličnanu jsem si myslela, že jde o smrk, ale fakt nejsem na jehličnany odborník a dýním je to jedno.
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 15.9.2015 Obsahuje fotku
Náš modřín mívá každý rok koncem léta netradiční plody. Toto je zelené Hokkaido Delica F1.
Sklizeň 2015, 14.9.2015 Obsahuje fotku
Poslední letošní rajčata Anna Russian. Velká spokojenost s touto odrůdou, je krásná, dobře chutná a je docela produktivní. Ze dvou rostlin jsem sklidila 9kg plodů. Používali jsme ji na přímý konzum, na sušení, do salátu i na sugo.Postupuje do další... celý příspěvek >
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 11.9.2015
Používám recept "Jak děláme kandovanou dýni" ze stránek Co nového na kopci. Ať se vám to povede.
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 9.9.2015 Obsahuje fotku
Tak jeden Blue Hubbard prošel procesem kandování a je to moc dobré. Jen mě trochu bolí zápěstí z krájení, má tvrdou slupku.
Fotky dýní a vaše zkušenosti s pěstováním, 6.9.2015
Mám velkou spotřebu kandovaného ovoce, peču marokánky snad pro půlku Moravy. Letos jsem nenakandovala třešně, což mě teď šíleně štve, takže budu kandovat dýně. Blue Hubbard už je vnálevu. Když se pak namočí do čokolády, je to delikatesa.Vřele... celý příspěvek >
Dýňoviště 2015 + 2016, 5.9.2015
Nádhera!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika