Příspěvky uživatele - 204.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 22.5.2015
Ja pouzivam koloidnu siru na jar, zhruba 1 postrek pred kvetom a dva po. Pouzivam Thiovit, v CR by mal byt analogicky Kumulus. V tomto obdobi hlavne preto, ze som v teplej oblasti pri Trnave a tu je dost problem s mucnatkou. Viac postrekov nedavam,... celý příspěvek >
Mravenci na ovocných stromech, 13.5.2015
sucasne tam aj pisu, ze mlade stromy moze poskodit
Mravenci na ovocných stromech, 12.5.2015
Mravci skodia prave tym, ze roznasaju a chrania vosky, ktore skodia na stromoch. kto nechce zbytocne pouzivat chemiu, tak mravcom musi zabranit v lezeni na strom. Neodporucam nanasat chemstop priamo na kmen, moze to hlavne mlady strom poskodit. ... celý příspěvek >
Jak zachránit včely které se usídlili ve vykopané jámě, 8.5.2015
Dajte tam nejaku trubku ohnutu tak, aby do nej neprsalo a a vcielky nevytopilo. druhy koniec umiestnit k tej dierke. Potom to mozete zasypat.
Poznej půdu, 7.5.2015
zacal by som so zelenym hnojenim - hrach, peluska, vika, cizrna, horcica, slnecnica, raz,... podla toho co zozeniete, v akej n.m. je ta poda a kedy to posadite. Da sa pouzit ale aj mnozstvo dalsich rastlin - aksamitnik, slez,... Pokial je ta poda... celý příspěvek >
Voska broskynova maj 2015, 6.5.2015
v tomto stave uz len postriekat. Pokial je toho malo, da sa to aj vodou splachnut a zbytok zmacknut. Vajicka ale este preziju, takze treba opakovat a sledovat. Pre zastavenie reinvazie pouzit lepove pasy na kmen, aby ich tam mravce znova nenanosili,... celý příspěvek >
Rýč a vytrhávač plevele Fiskars, 4.5.2015
Teleskopicke naradie Fiskars by som nebral. Znamy ho ma a ja mam klasiku, takze mozem porovnavat. Teleskopicky ryl sa prakticky uz od zaciatku vikla a casom sa to len zhorsuje, robi sa s nim horsie ako s klasickym. Navyse asi prave kvoli tymto... celý příspěvek >
Braeburn, 3.5.2015
Jj, narocna teda je. Ale na pocudovanie chrastavitost ani mucnatka nie su zasadny problem. Teda minimalne u mna pri Trnave, kde prsi relativne malo. V principe nie je problem udrzat dobry zdravotny stav len s pouzitim Thiovitu, Alginuru a VitiSanu,... celý příspěvek >
Záhonové obrubníky, 1.5.2015
Pokial Vam nevadi, ze sa ten toxicky lak bude uvolnovat do pody a potom ho budete jest v rastlinach... Ked chcete late, tak ich tam dajte bez laku, zivotnost sa da predlzit opalenim. Ale nevidim v tom zmysel, naco vobec davat obrubnik? Vyvysene... celý příspěvek >
Bio postrik proti mandelince, 9.4.2015
Zalezi v akej n.m. ich pestujete, teda kolko generacii mandelinky sa u vas vyliahne. Pozeral som nejake studie myslim z Vyzkumneho ustavu bramborarskeho Havlickuv Brod a tam vyvodili zaver ze napr. taky Neem-Azal je prakticky nepouzitelny v teplych... celý příspěvek >
Odmechování trávníku, 8.4.2015
tak z tej vlecky musi byt pekna kopa kompostu, takze by som to tak cierne nevidel. A osobne tiez nerozumiem tomu sialenstvu okolo dokonaleho anglickeho travniku. Pochopim to na nejakom malom kusku pred domom, kde niekomu fakt zalezi na vzhlade, ale v... celý příspěvek >
Roundap, 7.4.2015
asi tak... Ale ten glyfosat nie je len v zemiakoch z Polska, u nas ich vo velkom pestuje Agromart,  a desikuju ich pravidelne. Aj ked pri tych kvantach pesticidov co do nich naladuju dovtedy, ten glyfosat asi nebude najvacsie svinstvo. Inak... celý příspěvek >
Jahody Selva a Elsanta - jaké jsou?, 2.4.2015
Suhlas s hodnotenim elsanty. Chutovo velmi dobra, ale velmi silno nachylna na choroby korenoveho krcka, najma fytoftoru myslim. Mozno na lahsich podach by to nebolo tak markantne, no u mna na tazsej luznej pode to bolo dost vyrazne. Tym netvrdim, ze... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika