Příspěvky uživatele - 254.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2018, 20.5.2018 Obsahuje fotku
2)
Papriky 2018, 20.5.2018 Obsahuje fotku
Máme 20.5. a první letošní chilli už budou dozrávat. Mám radost, začíná to dobře. Všechna ta námaha se vyplatila. Te´d je jen opečovávat jako oko v hlavě :). 
Papriky 2018, 11.3.2018 Obsahuje fotku
Nasazují na květy...
Papriky 2018, 11.3.2018 Obsahuje fotku
a ještě druhý stolek...
Papriky 2018, 11.3.2018 Obsahuje fotku
Tohle foceno před pár dny... trubice zakoupeny v Grow shopu.
Papriky 2018, 11.3.2018 Obsahuje fotku
Takto to vypadá... foceno dnes..
Papriky 2018, 11.3.2018
Myslela jsem to tak, že zatím je nepěstuji ani na parapetu. Jsou na jídelním stole, pod světelnou kostrou a přikryté odrazovou folií, tím pádem rostou pouze pod umělým osvětlením... a zatím se jim daří. Také už jdou některé do květu a za pár dní... celý příspěvek >
Papriky 2018, 2.3.2018
Máte pravdu, Rubínovou pěstuji již několik let a každý rok je problém s klíčivostí, ale jinak je paprika velmi chutná a plodná. Letos to byla s klíčením pěkná dřina. Měla jsem také rannou odrudu Stalagnit, ale u té to bylo ještě horší. I když byla... celý příspěvek >
Papriky 2018, 2.3.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den pane Milane, omlouvám se za pozdní reakci, ale dlouho jsem tady nebyla. Můžu říci, že osvětlení kolik a jaké jsem moc neřešila. Šli jsme s Manželem do Grow shopu, paní poradila, my jsme nainstalovali a už druhým rokem pěstujeme. Máme... celý příspěvek >
Papriky 2018, 30.1.2018 Obsahuje fotku
Mám stejný problém, vybrat kolik a co. Pěkně se zadařilo. Chili a sladké papriky už druhý rok pěstuji sazenice pod lampami a je to pohoda. Darina P.
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 23.8.2017
Dobrý den, diskuse už proběhla dávno, ale chtěla bych se zeptat, Japanese Trifele Black je to samé jako Black Trufle? A jedná se o hybrid? Pěstuji Black Trufle už třetí rok, ale pořád kupuji nová semena, ale na webu se nepíše, že by to bylo... celý příspěvek >
Škůdci na paprikách ve skleníku, 15.7.2017
Zhruba před týdnem se mi objevily dírky na listech paprik, Při podrobnějším zkoumání jsme našli pár housenek cca 8mm dlouhé a 2mm široké zelené. Zná někdo účinný způsob jak se jich zbavit. Snažili jsme se je posbírat, ale nevím, jestli se podařilo... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 25.3.2017
Dobrý den, letos jsem narazila na zajimavou odrudu rajčeta,,Orange banana". Vysela jsem 18.3.17, ale i přesto, že ostatní odrůdy už jsou venku, těmto semínkům se nechce. Nemáte někdo zkušenost z klíčivostí Orange banana? Moc děkuji za případnou radu.... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 21.5.2015
Sungold F1 výborné chuťově, letos je mám znova nasazené a k tomu ještě asi 17 dalších druhu, např. Tigerella, Cherry White, Black cherry, Indigo Rose, Goldkrone, Gardeners delight, Black Trufle, Cherry Rainbow, Cherry Honey, Red cherry, Sweet... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika