Příspěvky uživatele - 64.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zaplevelení růže svraskalé, 18.3.2014
Vyguglil jsem KERB 50W na Agromanuál.cz, ale nevím jestli se dá koupit v malém balení. Budu muset pátrat dál. Ukončení uvádění na trh: 31.3.2014 Používání povoleno max. do: 31.3.2016¨
Náhrada starého stromu za nový vzrostlý, 17.3.2014
O hrušni jste neuvažovali???
Je už čas na výsev?, 24.2.2014
Adri neuvádí v uživ.nastavení jestli bydlí na Sněžce nebo v Polabí či na jižní Moravě.  Na takový dotaz se těžko odpovídá. Adri (i ostatní)jako registrovaný uživatel může uvést v uživatelském nastavení aspoň svou nadm.výšku nebo v... celý příspěvek >
Letošní nezima a jak zahradničit, 21.2.2014
,,Iniciativě se meze nekladou."  Jak se lze dočíst na tomto webu i v 350m můžete vyset ven petržel, mrkvičku. Pokud vám to podmínky dovolí.
Má cenu ji zachraňovat?, 19.2.2014
Mám podobně zasaženo Ontário, rodí každoročně, nechávam dožít i z toho důvodu, že mi dělá stín na kompost. Rozhodnutí stejně zůstane na vás.
Jak dlouho do předu pohnojit pozemek pro výsadbu brambor, 12.2.2014
Pro..96.219: Těma hoblinama host 69.62 podestýlá slepicím.Myslím si, že slepičí trus s hoblinama v kompostu vadit nebude!
Krájená sadba brambor, 5.2.2014
Zatím mám zahrádku pro svou potřebu, sázím ručně!
Krájená sadba brambor, 4.2.2014
Tu sadbu kterou jsem koupil byla podle štítku z Pacova a byla tak velká, že i kuchařka by měla radost. Ale chtěl jsem tu odrůdu Dali, tak mi nic jiného nezbývalo než koupit. Do té doby jsem nikdy sadbu nekrájel! Kdyby měla norm. rozměry, nemusel jsem... celý příspěvek >
Krájená sadba brambor, 1.2.2014
Měl jsem koupenou sadbu, brambory větší velikosti, tak jsem půlil tak, aby klíčky byly na obou půlkách. Před sázením řezné plochy řádně ošetřit práškem z dřevěného uhlí a nechat oschnout. Úroda byla u půlených stejná.
Řepa v lednu, 28.1.2014
To by mne taky zajímalo!!! Ta kamarádka neřekla proč???
Prodat či neprodat, 25.1.2014
Nevím, co bych si počal, kdybych neměl zahradu 10km od domu? Chodil bych okolo paneláku nebo do hospody. Ten relax na zahrádce se k hospodě nedá přirovnávat.Je to levnější a ještě si něco vypěstuji v biokvalitě!!! Děti dorostou a budou rády ,že... celý příspěvek >
Autento, 22.1.2014
Pro abalda: Když už jsi to,,vygůgloval" tak si to na Google taky přelož do češtiny na překladači.
Leze česnek, 13.1.2014
Uvidím. Dlouho jsem se rozmýšlel, jestli mám zakrývat či ne.Na zahradu nemohu jezdit denně.Druhý záhonek nemám zakrytý.Dnes do rána tu bylo  -6°C, ted svítí slunce Myslím si že ten zakrytý záhonek se tak moc nezahřeje (v noci neochladí) jak ten... celý příspěvek >
Leze česnek, 13.1.2014
Právě že nemrzne, záhon s česnekem se zahřívá, česnek má snahu růst, tak proto jsem zakryl chvojím z vánočních stromků. Přes chvojí je záhon zastíněný a částečně dýchá.
Leze česnek, 12.1.2014
Můj česnek vysázený 18.11. už taky vykukuje. Raději jsem ho včera přikryl chvojím, jen z toho důvodu, aby se zemina přes den neprohřívala sluncem. Nikdy nebylo potřeba se o česnek starat přes zimu.Tuto zimu zde(viz uživ.nastavení) byl sníh 1cm jen... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika