Příspěvky uživatele - 65.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Buxus - škůdce?, 18.5.2015 Obsahuje fotku
Na našich buxusech se objevilo něco co neumím identifikovat. Přikládám foto. Může mi někdo napsat o co se jedná a co s tím máme dělat?? děkuji
Napadení borovice (jehličnanů), 5.8.2013
Děkuji za informaci. Protože je borovička ještě malá, tak jsem vše obral a zatím je vše v pořádku.
Napadení borovice (jehličnanů), 16.7.2013 Obsahuje fotku
ještě přikládám jednu fotografii
Napadení borovice (jehličnanů), 15.7.2013 Obsahuje fotku
Může mi prosím někdo poradit co se to vyskytlu na větvích borovice? - viz foto. děkuji za informaci a radu jak se s tím vypořádat.
Višeň - poškození plodů, 24.7.2012
Již to bylo na ještě zelených plodech. Takto višně dozrály.
McCulloch M53-650CMDW - sběrací nůž, 24.7.2012
Myslím, že to je mulčovací nůž a ne sběrací. A stejně jsem ho na tom obchodu v délce 530mm nenašel. V každém případě děkuji za vaši reakci.
Višeň - poškození plodů, 24.7.2012 Obsahuje fotku
Může mi někdo poradit co způsobuje poškození plodů višně kyselky - viz foto.  Nikde na internetu nemohu najít podobné poškození. Předem děkuji za informaci
McCulloch M53-650CMDW - sběrací nůž, 24.7.2012 Obsahuje fotku
Prosím zkušené o radu kde bych koupil sběrací nůž na sekačku McCulloch M53-650CMDW. A nebo adekvátní náhradu. Rozměry nože : délka 530mm, šířka 56mm, středový otvor pr.15,5mm, otvory proti protočení pr.9,2mm a osová vzdálenost od sebe je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika