Příspěvky uživatele - 173.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější kanadská borůvka, 8.4.2016
rozhodně Elisabeth.
Jaky je to druh orchideje?, 18.11.2015
Mohla by to být i Burrageara.
Maliník, který neodnožuje, 17.9.2015
zasadila bych je minimálně 1 metr od sebe. Mám polku a dost do široka se rozvětvuje, má průměr asi 1 metr.
Ostružina Reuben, 10.9.2015
Zdravím všechny pěstitele. Asi před 3 měsíci jsem si koupila přes e-shop sazenici této odrůda (Reuben). Celou tuto dobu mi sazenice roste, ale vůbec nemá ani známku po kvetení. Nevím, jestli nemá nějaké specifické nároky na pěstování...? Některé... celý příspěvek >
Plodnost kamčatské borůvky, 18.5.2015
Chtěla bych se zeptat někoho, kdo má zkušenosti s pěstováním kamčatek. Teď na jaře jsem zasadila jeden keřík Amur, byl obalený květy, ale téměř všechny zárodky malých plodů přestaly po opadání květů růst a jakoby uschly, až na pár plodů. Čím to může... celý příspěvek >
Muchovník Lamarckův, 23.6.2014
Přehled vlastnostní muchovníků by byl skvělý - já sama bych si ráda vysadila muchovník, který dozrává až v červenci (kvůli rozložení prací) a informace "některé dozrávají v červnu, jiné až v červenci" toho moc nevyberu. Lenka M.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika