Příspěvky uživatele - 216.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vlnatka krvavá, 4.6.2016
Na vlnatku krvavou je nejlepší dát 1. února na kmen (obtočit) páskové PVC. Na toto PVC rozetřít lep proti mravencům. Mravenci totiž nosí mšice to korun stromů a tam je ochraňují proti přirozeným nepřátelům (slunéčka a jejich larvy, mšicovník... celý příspěvek >
Poradíte, co je to za kytku?, 19.5.2015
Děkuji moc
Poradíte, co je to za kytku?, 19.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupila jsem na trhu tuto kyticku, prodávající mi nebyl o ní schopen nic říct. Nevíte, co je to zač?
Milionbels, 15.5.2015
Presne jak rikate, milionky maji rady vodu, ale nesmi byt premokrene. A to bude asi pripad tazatelky a, bohuzel, i muj. Poradite nekdo, jak zachranit premokrenou milionku? M.
Balkonovky na severozápad, 20.4.2015
Vsem moc dekuji za rady. Vejirovky a balkongoldy miluji. Ten se dari na opacne strane domu, tam, kde mi sviti slunicko skoro cely den, jihovychod. Jeden rok jsem dala par truhliku s vejirovkami a balkongoldy i na ten severozapad a moc se jim tam... celý příspěvek >
Balkonovky na severozápad, 16.4.2015
Balkon je skutecne (dle busoly) ssz.  Je lehce predsazeny (balkon) a vubec se tam nedari stejnym rostlinam jako u dveri (ktere jsou hned vedle, jen jsou zastrcenejsi) nebo na okne, prestoze rozdil je tak metr a pul: netykavky a bataty mi to tam... celý příspěvek >
Uzení klobás studeným kouřem, 15.4.2015 Obsahuje fotku
Zdravím.Udil jsem studeným kouře nedávno.Sice je to časově náročné, ale výsledek fascinující.Dělal jsem čabajky a ty se udi 3 až 7 dni studeným kouřem.Duležité je stale udržovat teplotu cca20-25 stupnu.Po trech dnech se dostavil výsledek.A udil jsem... celý příspěvek >
Balkonovky na severozápad, 14.4.2015
Dobrý den, mám velký balkon situovaný na severoseverozápad, do cca poledne je ve stínu, navečer tam ale celkem pálí sluníčko. Zkoušela jsem petunie, vějířovky, balkon gold a převisle muškáty. Kromě těch muškátů se tam ničemu nelíbilo. Přesto bych... celý příspěvek >
Čistenie filtracie po sezóne, 19.11.2013
děkuji Vám za názory, zvlášť p.Hrkalovi, právě o té nádobě s vodou jsem se potřeboval ujistit.
Čistenie filtracie po sezóne, 18.11.2013
no na to že jsem napsal n misto m jsem přišel i sám ale i tak děkuji za rychlou reakci
Čistenie filtracie po sezóne, 18.11.2013
dobrý den chtěl bych se zeptat, po vyčištění čerpadla je lepší čerpadlo sešroubovat a přes zimu ponořit do nádoby s vodou, nebo rotor ošetřit kuchyňským olejen, sešroubovat a nechat na suchu?(čerpadlo jebao eco)
Cena okrasného jezírka, 27.7.2013 Obsahuje fotku
mam jezirko 15 kub.folie firma cca 18000.- zbytek sam a kamaradi podotykam kameny zadarmo taky tak vypadají filtrace metoda pokus omyl nakonec tripond c-30 celkem 120000.- bez ryb.
Zaschlé větve slivoně, 2.5.2012
V minulých letech nám slovoň dávala vysokou úrodu. Letos sa ale zazelenaly pouze některé větve. Většina zůstala úplně suchá nebo na některých koncích je pár větviček s lístky. Na suchých větvích poblíž kmenu vyrůstá velké množství nových... celý příspěvek >
Vari Jikov DSK 317, 16.5.2010
Tak povedlo se po vyčištění trysky závada odstraněna. Tímto Vám velký dík za rady, které jak vidím nám tu všem obětave poskytujete. Měl bych ještě jeden problemek jestli bude ve Vašich silám. Mám tam převodovku DSK317/S je to ten starší typ a... celý příspěvek >
Vari Jikov DSK 317, 16.5.2010
Zdravím, řeším podobný problém na GXV 160, motor po delší odstávce, mám v něm pryskyřicové shluky v odkalovači, plyn funguje jen v první polovina a pak pouze plný jinak se motor zadusí. myslím že bude potřeba vyčistit karburátor, ale odkaz již... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika