Příspěvky uživatele - 161.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Surfinie nebo Petunie?, 8.6.2015 Obsahuje fotku
Co si myslíte o těhle surfinkach/petunkach? Porostou nahoru nebo udělají převis? Nikdy se mi nestalo, ze bych koupila vzpřímený, ale přijde mi,ze tyhle rostou spis nahoru a já potrebuju převisy :-(
Budou borůvky?, 8.6.2015
Takže myslite, ze ty co jsou míň nality mám prostě otrhat?
Surfinie nebo Petunie?, 7.6.2015
Já bych je zaštipala, jsou dost vytáhlé, tak aby se víc rozrostly. At je to surfinie nebo petunie budou krásné nebojte :-) Já mám surfinky každý rok a letos mám asi petunie, protože rostou víc nahoru mi prijde. A hnojim je hnojivem na surfinie a... celý příspěvek >
Poznáte rostlinku?, 12.5.2015
Moc děkuji
Poznáte rostlinku?, 12.5.2015 Obsahuje fotku
Prosím, víte někdo, co je to za rostlinku?
Milionbels, 10.5.2015
S panem Ferdou souhlasim :-)
Milionbels, 10.5.2015
Milion bells mám každý rok. Domu je nedavam vubec. Jelikož si je kupují už někdy v dubnu, tak dělám to, ze je ráno vyndam a večer uklizim. Ted par dni už je mám venku i v noci, ale pokud by hlasili mrazik, tak je uklidim. Maji rady dost vody, ale... celý příspěvek >
Co dát do stínu?, 10.5.2015
Zdravím, jakou kytku můžu dát do stínu? Sluníčko na to místo za cely den nezasvítí. Co třeba voskovky nebo lobelky?
Kamčatska borůvka - opadávání květů, 25.4.2015
Tak hlásím, že květy opadaly, ale už se tam tvoří bobulky :-) Tak jsem plašila zbytečně. Všem moc děkuji..
Kamčatska borůvka - opadávání květů, 13.4.2015
Vypada to, ze opadávají celé :-(. Já mám 3 kanadské borůvky ale ty jsou jinde než tahle. Mám je letos taky poprvé tak možná ještě ani plodit nebudou. No nic prikoupim ještě kamčatský a uvidíme :-). Děkuji :-)
Kamčatska borůvka - opadávání květů, 12.4.2015
Dobrý den, letos jsme si koupili kamčatskou borůvku, už s květama, ale dnes jsem si všimla, ze květy opadávají. Nevíte co je špatně?
Úhyn pstruha dúhového v novozaloženom rybníku, 27.7.2014
Nevím jestli se za tu dobu stačila např rozmoct nějaká nemoc, ale jestli se drželi tam co vtéká potůček tak jim asi opravdu chyběl kyslík. Pokud bývá rybníček celý prohřátý na 23st tak v tom vidím docela problém. Teplou vodu můžete vzduchovat sebelíp... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika