Příspěvky uživatele - 63.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kultivátor MFD 19, 25.10.2020
Získal jsem motokultzivátor MFD 19 z pozůstalosti.Strojek je to krásný s rotavátorem, pluhem,ozubenýma kolama... Bohu žek k tomu neni návod, jak se to správně startuje, seřízuje ovládá.Co se má zhmáčknout aby to, Jak správně nasadit řemeny, jaká... celý příspěvek >
Choroba plodů, 20.6.2018 Obsahuje fotku
omlouvám se zde je přiložené foto napadeného plodu.
Choroba plodů, 20.6.2018
Prosím o radu o jakou chorobu se jedná a jak ji léčit, čím provést postřik. Je napadena polovina plodů.Děkuji
Můžete pomoci určit rostlinu?, 14.9.2016
děkuji, takže vím že je to s opatrností jedlé, je to z Japonska, ale název???
Můžete pomoci určit rostlinu?, 13.9.2016 Obsahuje fotku
Na mé zahradě se objevila před rokem rostlina, kterou neznám .Zprvu jen docela hezké ozdobné listky.Nyní druhým rokem, veliká rostlina se zajímavými, snad né jedovatými plody.přikládám foto. Děkuji za informaci
Zmrznutie Bobkovišne lekárskej, je to trvale poskodenie?, 2.5.2016
.. doporučila bych se stříháním chvíli posečkat. Pokud mráz zasáhl větvičky, poznáte, že zhnědnou, jsou neohebné, praskají, pak je nutné je sestřihnout. Pokud byly zasaženy jen listy začnou trouchnivět, tak je stačí strhnout, nové... celý příspěvek >
Sakura, 28.4.2016
sakury jsou krásné, ale... chvíli, a pak se díváte jen na třešňové listí.. zkuste se podívat na prunus nigra, krásně kvete, má výrazné tmavě fialové listy (oživí všudepřítomnou zeleň), a navíc na podzim má malé trnečky, které se dají... celý příspěvek >
Vistárie, 14.10.2015
.. odstranit a to důkladně, jsou jedovaté..
Tuje Smaragd, 27.9.2015
... a nemáte pejska?
Kerik na kminku do velmi suche pudy chude na ziviny?, 11.9.2015
... čimišník je sice vydáván jako "bezúdržbový", ale potřebuje slunce, spíš bych doporučila rhododendron, má rád polostín, ale jakmile by měl zkroucené listy, musí se zalít, i v zimě..
Buk červenolistý, 5.9.2015
.. možná v tomto slunečném létě, pro některé nepatřičná otázka, ale není zastíněn vyššími stromy? Já sama o tom něco vím, a budu muset svůj červenolistý buk přesadit, protože jsem ho loni zasadila a letos jsem zjistila, že je dosti stíněn a moc se... celý příspěvek >
Ideálne skladovanie v prírode, 31.8.2015
.. zase ten ironický tón a posměšky,  pane inženýre? no, ale k věci, z této civilizované země jsem vycestovala a to několikrát tam, kde se vše pěstuje i bez pomoci civilizovaného světa a byla jsem překvapena, jak se navíc dají skladovat, a... celý příspěvek >
Mravenci, mravenci a zase mravenci, 28.8.2015
.. mravence na stromech a keřích likviduji emulzí vytvořenou s 1/3 oleje, 1/3 jaru, 1/3 octa a funguje to
Tuje Smaragd, 28.8.2015 Obsahuje fotku
Pyracantha
Tuje Smaragd, 28.8.2015
Paní Magdo, zkuste se podívat na: Pyracantha hlohyně šarlatová Je to nádherný stálezený keř, který kvete bíle a od pozdního léta do jara, pokud je nezezobou ptáci, má buď oranžové, červené nebo žluté bobule. A navíc má ostré trny, ty nemá! ráda... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika