Příspěvky uživatele - 234.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Název stromu, 7.5.2015
OK, děkuji všem za odpovědi. O víkendu se do nich pustím. Děkuji
Název stromu, 7.5.2015
A ta vrba také snese radikální seříznutí? Že bych zanechal oba stromy a seříznul je? Když bych je případně seříznul teĎ tak už je pozdě na budoucí růst? Děkuji
Název stromu, 7.5.2015
Aha, se zahradou začínám a teprve se učím. A kdyby jste měli 2 stejně vysoké stromy a jeden musel pryč tak který? Ta vrba nebo ruj? Bývalý majitel je vysázel hned u sebe a ted si vadí a fakt nevim který dát pryč. Vypadá to hrozně jak jsou v sobě.... celý příspěvek >
Název stromu, 7.5.2015
No jelikož mi roste hned vedle vrby a jsou v sobě zarostlé, musí jeden strom pryč. Asi půjde ta růj, čtu že je jedovatá a máme malý dítě
Název stromu, 7.5.2015
Děkuji, to je ona podle obrázků
Název stromu, 7.5.2015 Obsahuje fotku
Tak sem dám ještě tu jednu fotku.
Název stromu, 7.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc s identifikací stromu co mám na zahradě Má zhruba 4 metry a na fotce jsem vyfotil květy na něm. Víc fotek sem nejde dát. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika