Příspěvky uživatele - 200.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanzi, 22.12.2016
Byl jsem minulý týden pracovně na severu Německa(konkrétně v Bremerhavenu), na ulici jsem si tam u trhovců koupil jablka Kanzi a Honeycrisp. Obě chutnala velice dobře, i když nevím, zda by se mi časem nepřejedla, nepřipadne mi, že by měly nějakou... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 15.9.2016
Gavrovská letos chutná opravdu výborně, ještě daleko lepší je pro mě letos Čačanská rodná. Neumím to popsat tak jako P. z Pce, ale prostě skvělá. Svou chutí mě letos hodně potěšila i Chrudimská, byla opravdu výborná. Horší už bylo její silné... celý příspěvek >
Monchallardova, Amanliská nebo jiná, 22.8.2016
Taky bych řekl, že to je Merodova. Jelen
Popadaná jablíčka, 8.6.2016
No nejsem si jistej, že to tak je vždy. Při letošní průměrné násadě mi toho po nájezdu pilatky na Rubínu zřejmě moc nezůstane... Taky jsem letos vynechal postřik proti květopasovi na Desertu, když jsem uvěřil slovům jednoho pisatele zde, že... celý příspěvek >
Váš názor - minianketa, 25.5.2016
Rubín, Charneuská, Favorita M., Prezenta, Leskora z třešní asi měkká bělice, nevím, zda má nějaký oficiální název
Švestka Jojo, 15.10.2015
chutˇ Joja letos není špatná, i když je pravda, že plody jsou chuťově nevyrovnané. Hodně ale trpí monílií a co je úplně nejhorší, nějaká ta nemoc, ať už to je Pneudomonas syringae nebo Monilia laxa nebo ještě něco jiného, ji postupně zahubí. Z mého... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 6.5.2015
Funguje Calypso i na ty píďalky, housenky motýlů, obalečů atd.? Chystám se na pilatku, tak zda tím Calypsem pokryju i tuhle havěť nebo zda mám přidat Steward. Některé mladé švestky jsou dost napadené. Jelen
Housenky na listech švestky, 4.5.2015
Já použiju Steward, podle toho, co jsem četl, je šetrnější k prostředí. Mám na švestkách i třešních taky plno housenek, řeším, zda ten Steward použít hned teď, jsou v květu. Velké stromy neřeším, ale ty mladé ano, na těch ty housenky mohou napáchat... celý příspěvek >
Rozkvétání slivoní, 24.4.2015
Tohle bude Černošická, jsem si tím skoro jistej. Jelen
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 10.4.2015
Jsou oblasti, kde je potřeba proti moniliovému úžehu stříkat, atˇ je počasí příznivé nebo nepříznivé. A nejen meruňky, ale i višně a některé (polo)švestky.    Jelen
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika