Příspěvky uživatele - 97.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci, 5.5.2015
Díky za nápad určitě vyskouším
Panenské - zkušenosti s pěstováním, 27.3.2015
Děkuji moc hned to zkusím. Díky
Panenské - zkušenosti s pěstováním, 27.3.2015
Zkouším tuto odrůdu jablka na vysokokmeni sehnat již od podzimu, ale nedaří se mi. Nevíte kde by je mohli mít v prodeji.   
Panenské - zkušenosti s pěstováním, 26.3.2015
Děkuji moc právě proto bych si ji pořídila ani tak pro velkou produkci ale spíš chci soliterní strom do venkovské zahrady s odolnými přesto chutnými jablky kde by mohli mít ptáci hnízdní budku a pod ním lavičku, hrabat listí mi nevadí.-))
Panenské - zkušenosti s pěstováním, 25.3.2015
Dobrý den, chci si pořídit vysokokmen této odrůdy můžete mi poradit pár zkušeností s touto odrůdou řez nemoci ap. Díky
Papriky 2015, 30.1.2015
Dobrý den, malé sladké oranžové to by mohla být odrůda Hamík Semo Smržice. Já sazím vždy po dvou sazenicích :-))
Papriky 2015, 28.1.2015
Dobrý den, děkuji moc za odpověď asi to bude stejná odrůda na sáčku je foto červené papriky, tak zkusím letos pár semínek zasít a uvidíme. Děkuji Jana 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika