Příspěvky uživatele - 134.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rakytníkové bonbóny - recept?, 20.8.2015
Dobrý den, nemáte někdo recept na výrobu domácích rakytníkových bonbónů? Prodávají se v sáčcích cca po 12-15ks a děti je okamžitě sbaští, prto bych se jim je pokusila vyrobit doma, ale nikde nemůžu najít recept. Nemáte někdo recept?? Předem... celý příspěvek >
Kandské borůvky srovnání odrůd dle velikosti plodů, 1.7.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, tak včera jsme si přinesly domů dvě speciální odrůdy borůvek Rozárku (2,10kg) a Františka (2,35Kg) a se současnou sbírkou už máme 4kousky - chtěla jsem holčičku, tak mám dvojí nadělení. Jinak na fotce je Herbet, U nás jako první začíná... celý příspěvek >
Rakytník zpracování plodů, 24.6.2015
Dobrý den, včera na zahradě mi překvapilo množství plodů na loni vysazených rakytnících. Je jich tam více, než na o rok starších keřích a tak přemýšlím co s úrodou - našla jsem zajímavý recept na Rakytníkové víno Připravíme si 15 litrový... celý příspěvek >
Kandské borůvky srovnání odrůd dle velikosti plodů, 10.6.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, letos na podzim borůvky plánuji přesadit do větších kontejnerů a stávající květníky opět využiji pro nové sazenice. Ráda bych rozšířila sbírku o perspektivní odrůdy a vyvarovala se postupu pokus a omyl. Momentálně pěstuji již favorizovaného... celý příspěvek >
Zasychání špiček listů jahod, 3.6.2015
Zkuste tento odkaz, tam od strany 19 je popsána nemoc Gnomonia comari  -je to známé především na ořešáku jako antraknóza, která napadá také rybíz, hrách atd. Snad Vám to pomůže.
Kandské borůvky srovnání odrůd dle velikosti plodů, 29.5.2015
Dobrý den, mám přibližně 10odrůd kanadských borůvek a ráda bych rozšířila sortimen pěstovaných druhů. Napadlo mne porovnat borůvky dle velikosti plodů, protože jsou mezi nima velké rozdíly a to nejen v době sklizně, ale i velikosti bobulí. Z... celý příspěvek >
Co je těm švestkám?, 27.5.2015
Dobrý den, Máme na zahradě Zelenou renklodu asi 8-10 let. V posledních létech začala rodit. Na jaře letošního roku začala později kvést. Poté květy uvadaly a opadávaly. Narašené větve s drobnými žlutými a dostli neduživými listy živoří, velká... celý příspěvek >
Ulomená větev na meruňce, 27.5.2015
Dobrý den, po prudkém děšti se mi v pondělí ulomila docela veliká větev z meruňky, byla obsypaná plody velikost vlašský ořech. Větev manžel uříz, takže je pryč, ale zatím není zlikvidováná. Dají se nějakým způsobem využít ty nezralé plody? Ptám... celý příspěvek >
Pestovani kanadskych boruvek trvale v nadobach, 25.5.2015
Dobrý den,  taky pěstuji kanadské borůvky v květináčích o objemu 65L v.40cm a šířka nahoře 55cm, mám je zasazené už šestou sezonu ve stejně velikých květináčích, rostliny jsou přibližně 1,25- 1,5m vysoké a odrůda Spartan je snad ještě větší.... celý příspěvek >
Třešně - jak chránit před špačky?, 21.5.2015
Dobrý den, máme asi 10-ti letou třešeň Burlat a letos to vypadá, že přečkala všechny jarní mrazíky a budou třešně, ale zase ne tolik, aby to stačilo pro špačky a na ochutnání. Na překrytí sítí je už strom veliký a závěsných strašáků se špačci... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 13.5.2015
Máte hezké keříky, ale pokud jste sázel borůvky letos na jaře a nechal jste je odkvést s tím, že budete mít plody, budou rostliny svoji veškerou energii dávat do plodů a nebudou se rozrůstat - tím myslím pouštět nové výhony od spodu. Rostliny... celý příspěvek >
Kamčatska borůvka - opadávání květů, 12.5.2015
U nás už jsou všechny kamčatky odvektlé, docela se činily, na to že jsem je sázela vloni na podzim. Jako poslední rozkvetla Kaina, ale za to kvetla nejvíc a a nasadila poměrně velké množství plodů. Nechtěly by přihnojit - např. hnojivem plod a květ?... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 11.5.2015
Určitě ještě postříkejte, roztok udělejte silnější - na horní hranici až o 1/4 víc podle co uvádí výroce. Plůdkům by to nemělo vadit a ochranná lhůta je většinou do 30 dnů a to budou meruňky stále ještě malinké. Pokud na postižené větve došáhnete,... celý příspěvek >
Růžový rybíz, 4.5.2015
Děkuji za odpověď. Počkám a uvidím, kdy se ozvou. Už se móóc těším, jen nevím kam všechny rostlinky umístím. Po každé si řeknu, že už nic neobjednám a nekoupím žádný stromeček, ale pokaždé to poruším a teď smlouvám s manželem, zda by se nedala zabrat... celý příspěvek >
Růžový rybíz, 4.5.2015
Dobrý den, můžu se zeptat za jak dlouho po objednání Vám přišla faktura, aby jste mohl uhradit platbu. Objednala jsem 30.4. fíkovníky a taktéž růžový rybíz a zattím mi dorazila jen potvrzená objednávka tak do půlhodky od objednání, ale tam není... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika