Příspěvky uživatele - 144.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci a měděné pásky, 4.4.2016
Ke každému pólu jeden vodič, tak aby se nedotýkali.
Slimáci? Vím jak na ně, 8.2.2016
Dělám to podobně. Používám měděné 2,5mm2 dráty, ty ale také v místě styku se slimákem korodují... Je potřeba je vždy před sezonou vyměnit. Odměnou je ale záhon naprosto bez slimáků (stačí jen občas usmrcené slimáky odstranit z drátů) v okruhu mám... celý příspěvek >
Slimaci oziraji vsechno listi na vysazenych ovocnych stromech, 22.5.2015
Měď bohužel nefunguje (vyzkoušeno), navíc drátek z trafa je lakovaný, takže ten neučínkuje 100%. Měď funguje pouze pokud na ní přivedete napětí (např. za autobaterie, ale postačí i obyč. 9V baterie)- takovýto "mini ohradník" používám a slimáci nemají... celý příspěvek >
Sršně - jak na ně?, 5.5.2015
Dítě je nejspíše alergik. Sršní jed je mnohonásobně méně jedovatý, než jed včely medonosné.
Slimáci, 4.5.2015
Mi se nejlépe osvědčil jednoduchý elektrický ohradník napájený autobaterií (lze použít i obyč 9V baterku). Slimáky to 100% odradí a ty odvážnější, kteří se jej snaží za každou cenu překonat i usmrtí...
Záchrana ovocných stromů, 31.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, jsem úplný začátečník. koupil jsem zahradu s několika staršími a mladými stromy o které se nikdo nestaral. Rád bych stromy zachoval, ale jsou zanedbané. Prosím o radu, zda je možné stromy zachránit, případně jak je ostříhat.
Jak udržet cca 1000m2 nevyužívané travnaté plochy?, 6.3.2015
A co koupit Kamerunské ovečky. Jsou nenáročné, nemusíte nic sekat, kupovat benzín a stroj za x tisíc... Navíc z nich máte téměř bez starostí (v létě jen voda a sůl, v zimě seno) užitek.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 22.10.2014
Vážený pane, nekecám vidím velice dobře a už vůbec NELŽU. Nemám k tomu žádný důvod. Pouze píši svoji zkušenost... Bohužel je dnes moderní se schovávat za klávesnici a označovat lidi za lháře, či je jinak urážet! Vůbec mě neznáte, tak si prosím nechte... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 22.10.2014
Pokud se s tou sekerou štípaly staré pražce plné kovu, tak bych tomu věřil, jinak to není možné... Vlastním sekeru Fiskars již 13 let a až na jeden malý zub (způsobený mou vinou) je sekera stále ostrá a to bez jediného broušení a to dostává pěkně na... celý příspěvek >
Dýňové slavnosti Šebrov, 13.10.2014
Děkuji za reakci. Co jsem koukal tak máslová dýně má jadýrka jen vespod. Ty moje mají jadýrka po celé délce...
Dýňové slavnosti Šebrov, 13.10.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, vypůjčil jsem si jeden autorův obrázek (snad mu to nevadí). Jsem začítečník a letos jsem se dal poprvé do pěstování tykví. Sklidil jsem opravdu velké množství tykví a mezi nimi jednu odrůdu, u které se nemohu dopátrat co to vlastně je.... celý příspěvek >
Proč by se měly používat rukavice při práci s motorovou pilou?, 5.8.2014 Obsahuje fotku
Viz foto...
Proč by se měly používat rukavice při práci s motorovou pilou?, 5.8.2014
Po mých předchozích zkušenostech bych si rukavice v životě při práci s jakoukoli pilou ať už motorovou či okružní nevzal!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika