Příspěvky uživatele - 83.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak daleko zákrsek od domu, 19.11.2017
Děkuji za odpověď. Bude na západní straně. Potřebuji zastínit okno, ale řemeslníci mi říkali, že přímo u domu mají být jen květiny. Ani růže nedávat. Větší rostliny si v kořenovém systému drží vlhkost, která může prolínat do domu. Proto musí být... celý příspěvek >
Jak daleko zákrsek od domu, 19.11.2017
Dobrý den, jak daleko zasadit zákrsek meruňky, aby se kořeny nedostaly až k základům domu? Děkuji.
Oxalis šťavel, 19.11.2017
Dobrý den, mám šťavel s fialovými trojlístky, v létě byl venku, pak doma. Co s ním přes zimu? Mám teď přestat zalévat a po zatažení hlízky vybrat? Děkuji.
Poznáte rostlinu?, 7.11.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, poznáte někdo, co je to za plevel? Líbí se mi uschlé stonky. 
Rajčata 2017, 4.11.2017
Semo má na stránkách čtyři novinky rajčat - Blumko, Jahodo, Pithagora a Tigrino. Blumko mi vzhledově připomíná Policcino, Pithagora je masité, Tigrino zelenohnědé a Jahodo jsou srdíčka. Jahodo a Tigrino je z řady pro mlsné jazýčky.
Neznámá trvalka, 12.4.2017
Děkuji, nevím kde se vzala, nekupovala jsem ji. Na podzim ji přesadím, je v pěšince u jahod, vylézá z pod dlažby. 
Poradte, co nasadit do pruhu k domu, 11.4.2017
To modré vypadá jako lobelka - letnička.
Neznámá trvalka, 11.4.2017
To poupě opravdu jako pivoňka vypadá, to bude letos poprvé, co to vykvete.
Neznámá trvalka, 11.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradíte, prosím, co mi to roste na kraji záhonu? Předem děkuji.
Zasazení okrasné travy, 1.3.2017
Co je, prosím, ta žlutá uprostřed na obrázku 2?
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 14.2.2017
Např. Zahradnictví Na zázvorce nabízí oba.
Ohraničení zeleninových záhonů, 10.2.2017
Já měla jakési starodávné tašky a vše se drolí. Letos chci jen udusat a posypat vrstvou písku. Měla by být asi 10cm, aby plevel neprorostl, ale to se mi nechce. Samozřejmě to neřeší hlínu stékající dolů. Ale zase se to dá pak rozrýt.
Zasilková zahranictví, 5.2.2017
Lído, děkuji za informaci. :-)
Řízky levandule v zimě, 4.2.2017
Tak mi bohužel všechny řízky uschly. 
Vonné denivky, 30.1.2017
Ta je krásná.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika