Příspěvky uživatele - 219.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bezin s primesi bio, 26.4.2018
Hele, já rozhodně nejsem příznivcem superbenzínů, mám doma 2 auta a 3 motorky a do všeho leju nejlevnější benzín na nejlevnějších benzinkách v okolí a všechno normálně funguje. Co mám teda dělat, když nová sekačka Honda prostě na tu N95 houpe s... celý příspěvek >
Atypické řešení automatické závlahy, 23.4.2018
Na pozemku mám v zemi pár přípojek na vodu a protože nechci kvůli závlaze rozkopat půl zahrady napadlo mě toto řešení. U přípojky udělám v zemi odbočku/y k vysouvacímu postřikovači a ještě před postřikovač vložím do přístupné krabice časovač. Časovač... celý příspěvek >
Bezin s primesi bio, 23.4.2018
Já už měnit musel, stará sekačka měla 20 let a to šasí bylo děravý. Nemám problém tu Vervu koupit, ale normální mi to nepřijde. Údržbu maj stroje u mě ukázkovou. Servisuju si auta i motorky, takže sekačku taky zvládnu. Do pily jsem zatím Verču... celý příspěvek >
Bezin s primesi bio, 22.4.2018
Mám zánovní sekačku Stiga s motorem Honda 160. Hned během první sezóny začal houpat za studena volnoběh (jen první start, houpání cca 10 vteřin) a občas se stalo, že jsem musel startovat i za tepla na dvakrát. Říkám to v servisu a prej je to... celý příspěvek >
Sekačka s dobrým sekáním u plotu, 24.6.2017
Teď mám sekačku, u které kolečka zařezávají se sekacím prostorem, takže pokud se to jednou za čas u plotu vezme ohraňovákem, tak nemusím používat strunovku na dosekání apod. Pár obchodů jsem obešel, ale přijde mi, že u dost sekaček kolečka... celý příspěvek >
Rozvod vody po zahradě, 3.5.2015
Že tam bude tlaková ztráta je bez diskuze, to je jasné :-) Jenom jsem nevěděl kolik, proto ten dotaz. Dobře, mrknu se na Hunter, snad nějakého prodejce v okolí Pardubic seženu. Má v sortimentu nějaký rozumný připojovací bod? Hledám a nevidím.... celý příspěvek >
Rozvod vody po zahradě, 2.5.2015
Chci udělat přípojky vody různě po zahradě (5ks). Zatím jsem koukal akorát na sortiment Gardeny - water pipeline. Nejvzdálenější připojovací místo bude cca 50m. U trubky, která se instaluje pod zem Gardena píše vnější průměr 25mm, vnitřní... celý příspěvek >
Odvoz zahradniho traktorku do servisu, 25.10.2014
Tak me v servisu samozrejme taky neuvidej, teda urcite ne kvuli standardni udrzbe. To, za co si uctujou 2 hodiny prace si muzu udelat za 30 minut doma sam.
Odvoz zahradniho traktorku do servisu, 24.10.2014
Tak to ses jeste optimista, kdyz si myslis, ze to vypoustej. Oni spis zvrchu odsajou trochu staryho a doplnej novym, stejne jako se to dela u aut.
Doporučte sekačku dle požadavků, 15.9.2014
Moznost rychlejsiho tlaceni pri vyssim vykonu motoru me nenapadla, diky.  Nikdy jsem mulcovaci sekacku nemel a ani v akci nevidel, ale pocitam, ze i pri nasekani na drobne kousky by mi to pak nosil pes na nohach domu, je to tak? Proto beru... celý příspěvek >
Doporučte sekačku dle požadavků, 15.9.2014
No rucne to urcite trhat nebudu. Proc myslite, ze si zadnou nekoupim?
Doporučte sekačku dle požadavků, 15.9.2014
Moje sekacka nebyla v servisu ani jednou. Vymenu oleje, cisteni filtru, vymenu svicky i brouseni noze si delam sam.
Doporučte sekačku dle požadavků, 15.9.2014
Ten duvod, proc jsem rovnou nenamiril do Mountfieldu byl prave ten, ze se clovek v diskuzich docte, ze Mountfield je podprumerna kvalita za nadprumernou cenu. Krom toho za 15 let, behem kterych mam soucasnou sekacku, se mohlo ledacos zmenit. Tim... celý příspěvek >
Doporučte sekačku dle požadavků, 13.9.2014
O lacinosti jsem nic nepsal, chtel jsem neco spolehliveho a robustniho. Motor maji vsichni vyrobci v podstate podobny - Honda nebo B&S. Jestli ma Hecht sasi, povrchovou upravu a ulozeni kol takove, aby to vydrzelo taky alespon 15 let jako sekacka... celý příspěvek >
Doporučte sekačku dle požadavků, 11.9.2014
Trávu sekám, když na to mám čas a ne podle toho, jestli je mokrá nebo suchá. Pojezd už jsem komentoval. Dneska utlačím sekačku bez problému jednou rukou a to tam jsou drny, dolíky,... Příští rok bude terén v podstatě dokonale rovný, protože... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika