Příspěvky uživatele - 59.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Wolf-garten Expert 92.160 H, 20.10.2015
nic platit nebudu a na svém pozemku si budu jezdit s čím budu chtít, za chvíli se bude platit daň i ze stavebních koleček, stát nás jenom ždímá a zase má málo, na EU kašlu a jak dopadl volný pohyb lidí vidíme denně v tv
Čím vymýt sudy na kvas?, 2.9.2015
v jakém poměru? dík
Čím vymýt sudy na kvas?, 2.9.2015
Zdravím, mám zakoupeny plastový sud od nakladaného zelí.Čím jej mám vyplachnout před uložení kvasu? zelí je s něj silně cítít, aby to nenatáhl kvas.děkuji
Čím sekat 2ha louky, 29.7.2015
Naprosto souhlasím najít někoho kdo mi poseče a udržuje 2ha jen za odvoz hmoty je zázrak, ty 2ha ve svahu na malou mechanizaci není.
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 22.6.2015
Přesne tak, sečení bez deflektoru je nesmysl, tráva lítá po plotech, stromech, záhonech, sousedech, za krk ap., na foru se mudruje více jak je zdrávo.
Lze mazat motor terra olejem M6A?, 14.6.2015
Léta jezdím na směs BA+motorový olej všech druhů u motocyklů i motoru jikov bez zadření, loby olejářů se dohadují zelený, červený, modrý..., u pily a křováku ale používám jednu barvu
Mulčovací sada a deflektor na zahr. traktor Stiga 3084 H, 7.6.2015
Dva dny zpět jsem posekal s deflektorem bez přehození nożů, tráva pěkně propadala, tunel se neucpával
Mulčovací sada a deflektor na zahr. traktor Stiga 3084 H, 4.6.2015
s otáčkama nepoloužím, moje motohodiny to neumí, kupoval jsem je hlavně kvůli výměně oleje. Omezovač otáček na plynovém lanku vám prodejce předpokládám odstranil. Můj trávník je letitý, nešlechtěný původně sečený jen na seno a je na podobné půdě,... celý příspěvek >
Mulčovací sada a deflektor na zahr. traktor Stiga 3084 H, 4.6.2015
Ano trávu nechávám ležet pokud se seče včas propadne až na zem, když je delší dělají se řádky, co nepropadne rozhrábnu. Tunel se dá ucpat s oběma noži. Já mám natočeno 9mth letos. S panem Havlíčkem jsem si taky dopisoval. Stigu jsem koupil synovi aby... celý příspěvek >
Mulčovací sada a deflektor na zahr. traktor Stiga 3084 H, 3.6.2015
Odpovím krátce, mám traktor taky 2 sezonu a deflektor jsem si dokoupil ještě loni na podzim protože bez deflektoru tráva lítá všude a hlavně k sousedům a jakmile foukne táva je hlavně za krkem. Při jeho použití padá hmota hned za traktor. Jeho montáž... celý příspěvek >
Jde nahradit červený olej zeleným?, 15.5.2015
Taky jsem nakoupil u bédi výhodně oleje a byl jsem tady kamenován s tím že je olej starý ap. bláboly...
Traktory Husgvarna, 10.5.2015
Když je navíc hq servis plný lemplů jako u nás tak je volba značky jasná, mě svou neschopností odradili už u křováku, tak mám traktor Stiga a vámi popsané problémy zatím neznám.
Traktory Husgvarna, 10.5.2015
Ten motor už asi dávno nejde ale asi to byly vadné kroužky
Růžový rybíz, 9.5.2015
Objednal jsem Rose de Champagne (teď už vyprodaný), Gloire des Sablons a Jules. Podle popisu myslím, že Herreweyer a Karnten budou spíš víc kyselé. P.M.
Růžový rybíz, 2.5.2015
Všechno jsou to keře, už podle uvedené 100 cm výšky do které dorostou. Stromky by byly vyšší. P.M.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika