Příspěvky uživatele - 166.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit krtka, 2.5.2016
Dobrý den já jsem objevil na stranka ted nevím kde prášek z německa bylo to 1kg kolem 100,- a do týdne opravdu zmizelo ze zahrady vše.myslím tím krtince... pokusím se dohledat...
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 D3, 18.6.2015
Žádná pojistka tam není, reklamoval jsem to a vrátili mi peníze jako neopravitelné
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 26.4.2015
..jedním slovem nádhera...
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 D3, 2.3.2015
Na stránky jsem koukal, je tam pouze, že saponát přisává v nízkotlakém reřimu, který se dá přepnout na trysce, ale po přepnutí stejně nepřisává. A rotační kartáč pracuje jen v nískotlakém režimu, tudíž by měl saponát přisávat vždy, ale bohužel se tak... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 D3, 1.3.2015 Obsahuje fotku
Zdravím všechny kutily, před třemi dny jsem zakoupil vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 D3. Dnes jsem ho vzal ven otestovat. Bez problémů jsem vyčistil celou dlažbu na terase o rozměrech 25m2. Prefektně pouštěla i ta najvíce zašlapaná špína,... celý příspěvek >
Vybiram zahradni traktor, 13.7.2012
pěkné počtení, škoda že od roku 2008 přišla nová generace traktorů Husqvarna která spoustu neduhá starší generace řeší. Za mě SECO Challange, pokud ho někde seženete. Nebo připlaťte a běžte do Jonsereda LT2316CMA2 za nějakých 65tis s hydrem nebo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika